Chiński bloger porównuje wnętrze nowego iPhone SE z iPhone 8 polecane, ciekawostki wnętrze iPhone SE 2020, Wideo, porównanie z iPhone 8  Na kanale YouTube, Wenzhou Ao Technololgy, pojawiło się wideo porównujące wewnętrzne komponenty nowego iPhone SE z iPhone 8. iPhoneSE 1 1

Chiński bloger porównuje wnętrze nowego iPhone SE z iPhone 8

Na kanale YouTube, Wenzhou Ao Technololgy, pojawiło się wideo porównujące wewnętrzne komponenty nowego iPhone SE z iPhone 8.

Pomimo zewnętrznego podobieństwa tych dwóch modeli, chiński bloger pokazał, jak różnią się ich wnętrze.

Chiński bloger porównuje wnętrze nowego iPhone SE z iPhone 8 polecane, ciekawostki wnętrze iPhone SE 2020, Wideo, porównanie z iPhone 8  Na kanale YouTube, Wenzhou Ao Technololgy, pojawiło się wideo porównujące wewnętrzne komponenty nowego iPhone SE z iPhone 8. iPhoneSE

Większość komponentów iPhone? SE jest identyczna jak w iPhone? 8, jednak istnieją niewielkie różnice w modemie i module Wi-Fi, lampie błyskowej i złączu baterii, które są bardziej podobne do tych z iPhone 11. Ponadto smartfony różnią się głównym modułem aparatu i procesorem.

Bloger zauważa także, że ??wiele komponentów iPhone SE i iPhone 8 jest wymienialna. Na przykład wyświetlacz iPhone’a SE idealnie nadaje się do iPhone’a 8, ale brakuje mu 3D Touch. Film pokazuje nawet, że iPhone SE bez problemu działa po wymianie płyty głównej na układ z iPhone 8.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry