Chińskie AirPodsy za 40 dolarów już prawie niczym się nie różnią od tych od Apple. Zobacz wideo polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, podróbka airpods 2, klon airpods 2, chiński klon airpods 2, Apple  Chińscy inżynierowie nie śpią! Udało im się stworzyć niemal identyczną kopię najnowszych słuchawek Apple AirPods 2. Zobaczcie sami! Airpods 2

Chińskie AirPodsy za 40 dolarów już prawie niczym się nie różnią od tych od Apple. Zobacz wideo

Chińscy inżynierowie nie śpią! Udało im się stworzyć niemal identyczną kopię najnowszych słuchawek Apple AirPods 2. Zobaczcie sami!

Same słuchawki różną się oczywiście nieco od oryginału i jest to zauważalne. W słuchawkach dostępny jest mały otwór, prawdopodobnie pod mikrofonem, a oprócz tego chiński klon jest nieco większy niż prawdziwe AirPods. No i etui ładowane jest za pomocą kabla microUSB a nie Lightning.

Ale osobiście zszokowało mnie zupełnie coś innego. iPhone nie potrafi odróżnić fałszywych urządzeń AirPods od prawdziwych!

Chińskie AirPodsy za 40 dolarów już prawie niczym się nie różnią od tych od Apple. Zobacz wideo polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, podróbka airpods 2, klon airpods 2, chiński klon airpods 2, Apple  Chińscy inżynierowie nie śpią! Udało im się stworzyć niemal identyczną kopię najnowszych słuchawek Apple AirPods 2. Zobaczcie sami! etui

Po otwarciu etui i wyciągnięciu słuchawek na ekranie iPhone’a pojawia się standardowe okno do parowania. Opcja działa jednak tylko wtedy gdy wyciągniemy słuchawki z etui, ale działa!

Innymi słowy, Chińczycy byli w stanie częściowo sfałszować pracę układu H1. Istnieją gesty dotykowe, na przykład regulacja głośności za pomocą dotknięć. Zobaczcie jak to wygląda na filmie.

Ile kosztuje podróbka? Chiński klon AirPods 2 kosztuje jedyne 40 dolarów, a oryginał od Apple 199 dolarów. No to co.. teraz jeszcze trudniej będzie zwykłemu użytkownikowi odróżnić kopię od prawdziwych Apple AirPods.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry