OneTech18.09.2020
Co nowego w iOS 14.2 beta 1

18 września Apple udostępniło programistom pierwszą wersję beta iOS 14.2 i iPadOS 14.2. Porozmawiajmy więc o głównych innowacjach w tych wersjach testowych.

Pierwszą zmiana jaka pojawiła się w nowych betach i rzuciła się nam od razu w oczy jest odmienione zarządzanie muzyką z Centrum Sterowania. Jak widzicie poniżej okładka jest teraz dużo większa, a także zmieniono  wygląd listy wyboru urządzeń AirPlay.

Co ciekawe w momencie, gdy nie słuchamy muzyki odtwarzacz sugeruje nam co moglibyśmy włączyć i posłuchać.

Bardzo nam się te nowości podobają.

Ponadto w nowej becie dodano przycisk Shazam w Centrum Sterowania. Od teraz nie będzie już konieczne uruchamianie, a nawet posiadanie aplikacji Shazam w celu zidentyfikowania utworu.

Jak widzicie będzie to można zrobić od razu bezpośrednio z Centrum sterowania bez konieczności instalacji dodatkowych apek.

W pierwszej becie powiększyła się także okładka odtwarzanego utworu w odtwarzaczu w Centrum powiadomień, czy na zablokowanym ekranie.

Zmodyfikowana została nieco ikona Watch, która ma teraz nowy pasek.

I to byłoby chyba na tyle. Wielkość aktualizacji to prawie 5 GB.

Jeśli chcecie zobaczyć jak te wszystkie zmiany wyglądają „na żywo”, to zapraszamy do obejrzenia poniższego wideo, którego autorem jest everythingapplepro.

Kiedy wydana zostanie ostateczna wersja iOS 14.2? Niestety tego nie wiemy, ale być może nastąpi to już w przyszłym miesiącu zaraz po premierze iPhone 12.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl