Colorburn, czyli 1000 filtrów do zdjęć dziś za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Youtube, Przecena, iPhone, iPad, filtry do zdjęć na iPhone, filtry do zdjęć iPhone, Colorburn, App Store, aparat  Dzięki filtrom dostępnym w iPhone każdy z nas może w szybki i prosty sposób zmienić wygląd zdjęcia.  iPhone domyślnie posiada jedynie kilka filtrów i dlatego dziś mamy dla Was aplikacje, która to zmieni. Aparat 1300x700

Colorburn, czyli 1000 filtrów do zdjęć dziś za darmo w AppStore

Dzięki filtrom dostępnym w iPhone każdy z nas może w szybki i prosty sposób zmienić wygląd zdjęcia.  iPhone domyślnie posiada jedynie kilka filtrów i dlatego dziś mamy dla Was aplikacje, która to zmieni.

Colorburn to darmowa aplikacja tygodnia wygrana przez Apple, która zawiera aż 1000 przeróżnych filtrów. Za pomocą tej apki w szybki sposób zmienicie swoje zdjęcia wykonane iPhone. Filtry w aplikacji podzielone zostały na specjalne kategorie. Każdy z wybranych filtrów można również w dowolny sposób edytować.

Colorburn, czyli 1000 filtrów do zdjęć dziś za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Youtube, Przecena, iPhone, iPad, filtry do zdjęć na iPhone, filtry do zdjęć iPhone, Colorburn, App Store, aparat  Dzięki filtrom dostępnym w iPhone każdy z nas może w szybki i prosty sposób zmienić wygląd zdjęcia.  iPhone domyślnie posiada jedynie kilka filtrów i dlatego dziś mamy dla Was aplikacje, która to zmieni. Zrzut ekranu 2016 01 04 o 14.34.34

Edytowane zdjęcia można oczywiście później bez problemu wrzucić na Facebook, Twitter, czy Instagram. Normalna cena aplikacji bez promocji to 0,99?.

[app 899003026]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top