Cydia została częściowo naprawiona ciekawostki naprawa błędu, jailbreak, Cydia  Cydia instalowana za pomocą aplikacji unc0ver do Jailbreak nie działała zbyt dobrze. Nie dało się wybierać żadnych zakładek na ekranie głównym aplikacji. Cydia 1300x700

Cydia została częściowo naprawiona

Cydia instalowana za pomocą aplikacji unc0ver do Jailbreak nie działała zbyt dobrze. Nie dało się wybierać żadnych zakładek na ekranie głównym aplikacji.

Był to dość poważny problem, ponieważ w tamtym okresie nie można było się zalogować na swoje konto i pobrać kupionych wcześniej wtyczek/aplikacji.

Na szczęście Sam Bingner wydał poprawkę, która eliminuje wspomniany problem. Po zaktualizowaniu instalatora Cydii problem zniknie i będziecie mogli używać aplikacji tak jak wcześniej.

Cydia została częściowo naprawiona ciekawostki naprawa błędu, jailbreak, Cydia  Cydia instalowana za pomocą aplikacji unc0ver do Jailbreak nie działała zbyt dobrze. Nie dało się wybierać żadnych zakładek na ekranie głównym aplikacji. Cydia 650x252

Przed wydaniem aktualizacji i tak dało się korzystać z zakładek, ale trzeba było przytrzymać palec na wybranej i przesunąć w prawo. Gest raz działał, raz nie o czym mogłem przekonać się samemu.

Po aktualizacji warto uruchomić wasz sprzęt ponownie i od nowa zrobić Jailbreak za pomocą aplikacji unc0ver. To nie jest obowiązkowa operacja, ale warto ją przeprowadzić.

Sam Bingner nie osiada na laurach, bo wcześniej wydał poprawkę dla UIKit, który eliminował drenaż baterii.

Jeżeli macie wspomniany problem, warto zaktualizować Cydię do wersji v1.1.32-b22.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry