Czarny Piątek w australijskim Apple Store Online wystartował. Oto, co nas czeka! ciekawostki promocja w apple, czarny piątek apple, czarny piątek 2018 apple, Black Friday apple, Apple  Czarny Piątek Apple już wystartował w australijskim Apple Store Online. Oto wszystkie nowości, które czekają na nas już jutro. AppStore.onetech.pl  1300x700

Czarny Piątek w australijskim Apple Store Online wystartował. Oto, co nas czeka!

Czarny Piątek Apple już wystartował w australijskim Apple Store Online. Oto wszystkie nowości, które czekają na nas już jutro.

Jak co roku Apple przygotowało dla nas specjalne zniżki z okazji Czarnego Piątku.

Czarny Piątek w australijskim Apple Store Online wystartował. Oto, co nas czeka! ciekawostki promocja w apple, czarny piątek apple, czarny piątek 2018 apple, Black Friday apple, Apple  Czarny Piątek Apple już wystartował w australijskim Apple Store Online. Oto wszystkie nowości, które czekają na nas już jutro. apple black friday 2018

W tym roku tak jak miało to miejsce w roku ubiegłym, Apple do zakupionych produktów w tych czterech specjalnych dniach będzie dorzucać prezent w postaci Gift Card.

I tak w przypadku zakupu iPhone 7 / 7 Plus / iPhone 8 / 8 Plus, Apple dorzuci w Australii specjalny Gift Card o wartości 70 dolarów. Promocją nie są objęte najnowsze modele iPhone, czyli model X, XS, XS Max i XR.

Prezent w wysokości 140 dolarów otrzymamy przy zakupie niektórych modeli iPad. Promocja nie dotyczy iPad Pro.

Kolejny Gift Card to 280 dolarów, który możemy otrzymać przy zakupie MacBook, MacBook Pro, iMac, Mac Pro oraz iMac Pro. Jeśli chodzi o Apple TV i Apple TV 4K to dorzucany jest prezent w postaci Gift Card o wartości 35 dolarów.

Jak będzie w Polsce? Wszystkiego dowiemy się już za kilka godzin!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry