applewatch7

Czy paski z poprzednich wersji Apple Watch będą pasować do Apple Watch Series 7

Czy starsze paski z poprzednich wersji Apple Watch będą pasować do tegorocznej wersji Apple Watch Series 7 ? Tego dowiecie się w tym wpisie.

Kilka miesięcy temu w sici pojawiła się informacja, że starsze paski będą kompatybilne i będą pasować do tegorocznej serii Apple Watch. Na pewno wielu z Was ucieszyła ta wiadomość.

W sierpniu pojawiła się kolejna informacja, która mówiła o tym, że ze względu na większą obudowę  smartzegarka Apple  starsze paski z poprzednich wersji niestety nie będą pasować na nowy model. I bądź tu mądry. Więc jak to faktycznie będzie wyglądać? Pasują czy nie?

Czy paski z poprzednich wersji Apple Watch będą pasować do Apple Watch Series 7

Dziś do sieci trafiła kolejna informacja, która rozwiązuje wszystkie wątpliwości. Niestety jest to bardzo wiadomość. Jak podaje Max Weinbach, redaktor XDA-Devolopers paski z poprzednich modeli iZegarków nie będą kompatybilne z tegoroczną wersją.

Słyszałem od jednego pracownika Apple Store, że nowy zegarek nie będzie kompatybilny z paskami 40/44 mm. Nowe paski będą miały inną szerokość. Nie będą też pasować do starego zegara. – mówi Max.

Nie jest to niestety dobra wiadomość dla osób, które myślały, że będą mogły zatrzymać paski ze swojego starego zegarka i używać ich z tegoroczną wersją 7.

Czy paski z poprzednich wersji Apple Watch będą pasować do Apple Watch Series 7 ciekawostki paski, nowe paski do apple watch series 7, czy starsze paski sa kompatybilne z apple watch series 7, czy stare paski pasuja do apple watch series 7, Apple Watch Series 7  Czy starsze paski z poprzednich wersji Apple Watch będą pasować do tegorocznej wersji Apple Watch Series 7 ? Tego dowiecie się w tym wpisie. AppleWatchSeries7 1
Chiński klon Apple Watch Series 7

Oczekuje się, że nowy Zegarek firmy Apple z płaskimi ramkami i większym ekranem zostanie zaprezentowany wraz z iPhone 13 na specjalnej wirtualnej konferencji już 14 września tego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry