iPhone 14

Czy zaproszenie na prezentację 7 września kryje jakieś wskazówki dotyczące iPhone 14?

Apple oficjalnie zaprosiło na prezentację iPhone 14. Czy zaproszenie mówiące o czymś “daleko”. Czy zawiera wskazówki dotyczące nowych smartfonów?

Użytkownicy już oszaleli w sieci z wieloma hipotezami.

Czy zaproszenie na prezentację 7 września kryje jakieś wskazówki dotyczące iPhone 14? ciekawostki zaproszenie na prezentacje iphone 14, prezentacja iphone 14 pro, konferencja Apple, iPhone 14  Apple oficjalnie zaprosiło na prezentację iPhone 14. Czy zaproszenie mówiące o czymś "daleko". Czy zawiera wskazówki dotyczące nowych smartfonów? konf 1

Na przykład, biorąc pod uwagę motyw kosmiczny wybrany przez Apple, jedną z możliwości jest to, że zaproszenie nawiązuje do nowych funkcji łączności satelitarnej. Funkcja ta została po raz pierwszy zgłoszona wraz z iPhone 13 w zeszłym roku, ale ostatecznie nie została wdrożona.

Kilka źródeł potwierdziło na początku tego roku, że Apple wciąż pracuje nad tymi funkcjami, które mogą pojawić się w iPhone 14. iOS 16 dodaje również nową ikonę “SOS” do paska stanu iPhone’a, która pojawia się, gdy smartfon traci łączność komórkową.

Funkcja satelitarna powinna pozwolić użytkownikom na połączenie się z satelitą w przypadku braku sygnału, aby móc porozumieć się z pomocą w sytuacjach awaryjnych. Powinny być dwie funkcje satelitarne: jedna do przesyłania wiadomości w aplikacji Messages i jedna, która zapewnia bardziej bezpośredni mechanizm sygnalizowania poważnych sytuacji kryzysowych, takich jak katastrofy lotnicze.

Inni użytkownicy twierdzą, że motyw kosmiczny odnosi się do nowych funkcji astrofotografii. Miałyby one poprawić działanie aparatu iPhone’a w sytuacjach słabego oświetlenia, szczególnie na zewnątrz. iPhone byłby wtedy w stanie wykryć księżyc lub gwiazdy, a następnie zastosować dłuższe czasy naświetlania i zoptymalizowane przetwarzanie, aby udoskonalić obraz. Jest to funkcja obecna już w niektórych konkurencyjnych urządzeniach z Androidem, więc praca Apple nad taką innowacją ma sens.

Wreszcie, oczekuje się, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą po raz pierwszy wyposażone w nowy, zawsze włączony wyświetlacz. Grafika zaproszenia jest bardzo ciemna i przestrzenna, więc może w jakiś sposób dotyczyć zawsze włączonego wyświetlacza OLED.

A co Wy o tym myślicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top