Apka Westwing Home & Living jest jeszcze lepsza! polecane, gry-i-aplikacje Westwing Home & Living na iPhone, Westwing Home & Living, Westwing, kupuj online w iPhone, kupowanie w iPhone, jak kupować meble w iPhone, Apple, App Store, aplikacja Westwing Home & Living  Pamiętacie jak kilka miesięcy temu opisywałem Wam darmową aplikację Westwing Home & Living? Jak się okazuje teraz aplikacja jest jeszcze lepsza! Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej. west 1

Apka Westwing Home & Living jest jeszcze lepsza!

Pamiętacie jak kilka miesięcy temu opisywałem Wam darmową aplikację Westwing Home & Living? Jak się okazuje teraz aplikacja jest jeszcze lepsza! Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Na początek dla przypomnienia dodam co to w ogóle jest Westwing Home & Living.

Westwing Home & Living to apka, dzięki której dołączycie do klubu zakupowego liczącego aż 8 milionów osób w 10 różnych krajach. Zapytacie po co? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dzięki temu uzyskacie możliwość bardzo szybkiego zakupu naprawdę niepowtarzalnych rzeczy do swojego mieszkania bezpośrednio z iPhone’a, a także co jest nowością również z iPada! To nie wszystko!

Po zalogowaniu się do Westwing będziecie mogli kupować szereg produktów do Waszego domu po bardzo atrakcyjnych cenach, nawet z rabatem sięgającym do -70%! Świetnie prawda?

Apka Westwing Home & Living jest jeszcze lepsza! polecane, gry-i-aplikacje Westwing Home & Living na iPhone, Westwing Home & Living, Westwing, kupuj online w iPhone, kupowanie w iPhone, jak kupować meble w iPhone, Apple, App Store, aplikacja Westwing Home & Living  Pamiętacie jak kilka miesięcy temu opisywałem Wam darmową aplikację Westwing Home & Living? Jak się okazuje teraz aplikacja jest jeszcze lepsza! Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej. 35

Oprócz wersji na iPada w najnowszej wersji aplikacji znalazły się również:

  • możliwość zasięgnięcia inspiracji wprost z Magazynu Westwing!
  • setki artykułów starannie napisanych przez ekspertów,
  • funkcja sortowania ulubionych produktów według ceny lub ilości.

Na koniec warto dodać, że Westwing Home & Living dostępna jest także za darmo na Androida. Bezpośredni link do apki w Google Play znajdziecie – tutaj.

Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich do przetestowania tej darmowej aplikacji i życzymy udanych zakupów!

[app 637660112]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top