iPhone 9

DigiTimes: W tym roku pojawi się nie jeden, a dwa iPhone’y 9

W tym roku, Apple może wydać dwa modele iPhone 9 (następca iPhone SE). Poinformował o tym DigiTimes, powołując się na źródła w tajwańskim łańcuchu dostaw.

Według DigiTimes, Apple może wypuścić iPhone?a 9 w dwóch rozmiarach: smartfon z 4,7-calowym wyświetlaczem LCD zostanie wydany w pierwszej połowie 2020 roku oraz z ekranem o przekątnej 5,5 lub 6,1 cala – pod koniec 2020 roku.

DigiTimes: W tym roku pojawi się nie jeden, a dwa iPhone'y 9 polecane, ciekawostki Specyfikacja, iPhone 9, Apple  W tym roku, Apple może wydać dwa modele iPhone 9 (następca iPhone SE). Poinformował o tym DigiTimes, powołując się na źródła w tajwańskim łańcuchu dostaw. iphone 2 1

Chipbond Technology, tajwańska firma produkująca sterowniki i układy scalone, podobno otrzymała zamówienia na dostarczenie wyświetlaczy Chip-On-Flex (COF) dla dwóch nowych smartfonów Apple.

Wcześniej analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple wypuści pięć nowych iPhone’ów w 2020 roku: następca iPhone’a SE z 4,7-calowym wyświetlaczem LCD zostanie wydany w pierwszej połowie 2020 roku, a we wrześniu pojawią się  cztery modele z ekranami OLED.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top