thunderbolt 4 pro

Dlaczego kabel Apple Thunderbolt 4 Pro jest taki drogi?

YouTuber ChargerLAB rozłożył zupełnie nowy kabel Apple Thunderbolt 4 Pro, który jest dostarczany z wyświetlaczem Studio, aby pokazać, dlaczego jest taki drogi.

Apple twierdzi, że nowy kabel Thunderbolt 4 Pro jest w stanie przesyłać dane z prędkością do 40 Gb/s i ładować gadżety do 100 W. Akcesorium można kupić osobno za 679 zł (1,8 metra) lub 839 zł (3 metry).

Dlaczego kabel Apple Thunderbolt 4 Pro jest taki drogi? ciekawostki thunderbolt 4 products, thunderbolt 4 processor, thunderbolt 4 pro cable, thunderbolt 4 pro, thunderbolt 4 macbook pro, thunderbolt 4 ipad pro, ile kosztuje Thunderbolt 4 Pro, dlaczego Thunderbolt 4 Pro jest taki drogi  YouTuber ChargerLAB rozłożył zupełnie nowy kabel Apple Thunderbolt 4 Pro, który jest dostarczany z wyświetlaczem Studio, aby pokazać, dlaczego jest taki drogi. thunderbolt 4 pro 1
Apple Thunderbolt 4 Pro

Bloger pokazał, że pod plecionką znajduje się 19-żyłowy kabel koncentryczny. Jest chroniony przez wodoodporną i pyłoszczelną tkaną warstwę, pod którą znajduje się kolejna warstwa termoplastycznego elastomeru (TPE) z cienką warstwą folii dla ochrony. Większość przewodów pokryta jest srebrem i czystą miedzią.

Wnętrze złącz, chronione twardym czarnym plastikiem i mosiężną tuleją, zawiera kilka elementów. Jednym z najbardziej godnych uwagi jest układ Intela, który steruje połączeniem Thunderbolt i działa jako rekonstruktor sygnału w celu zmniejszenia fluktuacji sygnału. Każde złącze zawiera 24 pozłacane piny.

Autor ChargerLAB zauważył, że kabel Apple Thunderbolt 4 Pro jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwalszy i mniej podatny na zakłócenia. Dziś jest to jedno z najlepszych rozwiązań do podłączania monitorów i innych urządzeń peryferyjnych obsługujących Thunderbolt 4.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top