Dron od Xiaomi pojawi się w tym miesiącu ciekawostki Xiaomi, kiedy dron xiaomi, dron xiaomi, Dron  Kilka dni temu Xiaomi w Pekinie zaprezentowało nowy fablet, oprogramowanie i wiele innych produktów, ale najjaśniejszym punktem konferencji był bez wątpienia Mi Max. XIAOMI.onetech.pl  1300x700

Dron od Xiaomi pojawi się w tym miesiącu

Kilka dni temu Xiaomi w Pekinie zaprezentowało nowy fablet, oprogramowanie i wiele innych produktów, ale najjaśniejszym punktem konferencji był bez wątpienia Mi Max.

Przed zakończeniem prezentacji Lei Jun powiedział, że ich pierwszy dron pojawi się pod koniec tego miesiąca, ale nie zdradził żadnych szczegółów.

Dron od Xiaomi pojawi się w tym miesiącu ciekawostki Xiaomi, kiedy dron xiaomi, dron xiaomi, Dron  Kilka dni temu Xiaomi w Pekinie zaprezentowało nowy fablet, oprogramowanie i wiele innych produktów, ale najjaśniejszym punktem konferencji był bez wątpienia Mi Max. s af7f2b73a6c740958063a4e36196d6bd

Temat drona przewijał się w przeszłości, ale teraz wiemy, że nie tylko Xiaomi jest za niego odpowiedzialne. Wygląda na to, że zawiązano współpracę z innym producentem, który pomoże im w tym przedsięwzięciu. Chińczycy są odpowiedzialni tylko za marketing i sprzedaż nowego urządzenia w portfolio.

W skład drona wejdzie również aparat, a za jego sterowanie odpowiedzialna będzie opaska lub bransoletka. Ponadto jego cena nie powinna należeć do wygórowanych i być może pojawią się jego kolejne wersje.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry