MacBooki Pro po ostatniej aktualizacji się zawieszają polecane, ciekawostki Wideo, OS X, macbook pro się wiesza, MacBook Pro, El Capitan, 10.11.4  Wielu użytkowników, korzystających z MacBooków Pro jest nękanych przez częste zawieszanie się systemu operacyjnego. Powodem tej sytuacji jest ostatnia aktualizacja OS X (10.11.4), jedynym ratunkiem jest wtedy twardy reset. MacBook 1300x700

MacBooki Pro po ostatniej aktualizacji się zawieszają

Wielu użytkowników, korzystających z MacBooków Pro jest nękanych przez częste zawieszanie się systemu operacyjnego. Powodem tej sytuacji jest ostatnia aktualizacja OS X (10.11.4), jedynym ratunkiem jest wtedy twardy reset.

Problem dotyka głównie 13 – calowego MacBooka Pro (Early 2015), a użytkownicy skarżyli się na ten błąd w oprogramowaniu 4 dni po wydaniu aktualizacji do 10.11.4 (udostępniono ją 25 marca bieżącego roku).

The freeze seems to affect not only the screen and mouse cursor but also the Mac?s Force Touch trackpad, which completely loses feedback

Nawet niektóre, 15 – calowe MacBooki Pro cierpią z tego samego powodu, a z informacji o błędzie dowiadujemy się, że jego źródłem są niezgodne sterowniki zintegrowanej karty graficznej Intela. Wsparcie Apple zdaje sobie sprawę z zaistniałego problemu, ale nie podano jeszcze informacji i instrukcji jego eliminacji.

Jeśli macie kopię zapasową (Time Machine) z OS X 10.11.3, spróbujcie wrócić do tej kompilacji i błąd zniknie.

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry