OneTech21.04.2020
Dwustronna, różnokolorowa, trzywarstwowa maseczka ochronna A&P by RYŁKO, czyli super cena i świetna jakość!

Niedroga, wielokrotnego użytku, dwustronna, trzywarstwowa, świetnej jakości i bardzo dobrze wykonana – poznajcie maseczki ochronne A&P by RYŁKO.

Na rynku w ostatnim czasie pojawiło się bardzo wiele przeróżnych maseczek. Od zwykłych jednorazówek, po bardzo drogie zawierające filtry. Jest tego tak dużo, że człowiek tak naprawę nie wiec co ma wybrać. Aby ułatwić Wam podjęcie tej decyzji dziś prezentujemy Wam w pełni polskiej produkcji maski ochronne A&P by RYŁKO. Kupując je, wspieracie lokalnych projektantów i przedsiębiorców. Maski zaprojektowane zostały przez polskich projektantów – Ryłko by Agnes & Paul.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Profilowana, wygodna w użytkowaniu
  • Elastyczna i miękka, przyjazna dla skóry
  • Dwustronna: z jednej strony design, z drugiej czarna
  • Wielokrotnego użytku – możliwość prania w temperaturze do 75°C
  • Trzywarstwowa: dwie warstwy bawełny plus dodatkowa warstwa flizeliny
  • Umożliwia łatwe oddychanie

Wykonanie

Maseczki wykonane są z trzech warstw: dwie warstwy bawełny + dodatkowa wewnętrzna warstwa flizeliny w celu polepszenia filtracji. Takie połączenie materiałów sprawia, że maseczka jest odpowiedni miękka, elastyczna co pozwala łatwiej oddychać, niż w przypadku standardowych masek.

Wielokrotnego użytku

Krótko… maseczki są oczywiście wielokrotnego użytku – można je bezpiecznie prać w temperaturze do 75°C.

Wygląd

A&P by RYŁKO prezentuje się naprawdę fajnie. Specjalne wzory sprawiają, że jest ona inna, specyficzna i wyróżnia się na tle innych masek. Sami używamy jej od nieco ponad tygodnia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostępny jest bardzo duży wybór kolorów i wzorów. Naprawdę jest w czym wybierać.

Cena

Teraz najważniejsze. Cena… Tak jak napisaliśmy na początku cena jest naprawdę atrakcyjna. Za trzywarstwową , dwustronną maseczkę wielokrotnego użytku A&P by RYŁKO trzeba zapłacić jedyne 19,90 zł!

Więcej na temat produktu, a także pełną gamę kolorów i wzorów poznacie klikając w tym miejscu. Gorąco polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl