Etui dla iPhone 11, iPhone 11 Max, iPhone 11R zaprezentowane na wideo polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 11R, iPhone 11 Max, iPhone 11, etui  Widzieliśmy juz etui dla nowych iPhone 2019 na różnych zdjęciach. Teraz przyszedł czas na prezentację etui dla wszystkich tegorocznych iPhonoe?ów na filmie. Wideo do sieci trafiło za sprawą 9to5mac.
 iPhoneXI etui

Etui dla iPhone 11, iPhone 11 Max, iPhone 11R zaprezentowane na wideo

Widzieliśmy juz etui dla nowych iPhone 2019 na różnych zdjęciach. Teraz przyszedł czas na prezentację etui dla wszystkich tegorocznych iPhonoe?ów na filmie. Wideo do sieci trafiło za sprawą 9to5mac.

Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć trzy różne etui. Są to pokrowce przeznaczone dla wszystkich tegorocznych iPhone?ów czyli iPhone 11, iPhone 11 Max i iPhone 11R.

Etui różni się tylko jedną rzeczą od ubiegłorocznych pokrowców. Jak nie trudno się domyślić z tyłu zamiast małego otworu na dwie kamery, znajduje się duży otwór w kształcie kwadratu. Jest on jak widzicie conajmniej dwa razy większy od tych obecnych. Otwór jest tak duży ponieważ wszystkie tegoroczne iPhone?y otrzymają nową właśnie dużą kwadratową kamerę – iPhone 11 i 11 Max potrójną, a iPhone 11R podwójną.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry