Zbliża się koniec iTunes. Informacja o podzieleniu aplikacji pojawi się na Keynote otwierającym WWDC 2019 polecane, ciekawostki koniec itunes, Apple  W macOS 10.15 nie będzie iTunes. Takie doniesienia pojawiły się kilka dni temu na Bloomberg. iTunes zostanie podzielony na kilka aplikacji. iTunes 1

Zbliża się koniec iTunes. Informacja o podzieleniu aplikacji pojawi się na Keynote otwierającym WWDC 2019

W macOS 10.15 nie będzie iTunes. Takie doniesienia pojawiły się kilka dni temu na Bloomberg. iTunes zostanie podzielony na kilka aplikacji.

Dziennikarz Mark Gourman, który regularnie dzieli się spostrzeżeniami na temat planów Apple, potwierdził, że nowy MacOS zostanie wydany bez iTunes. Zamiast tego pojawią się aplikacje do muzyki, telewizji i podcastów.

Zbliża się koniec iTunes. Informacja o podzieleniu aplikacji pojawi się na Keynote otwierającym WWDC 2019 polecane, ciekawostki koniec itunes, Apple  W macOS 10.15 nie będzie iTunes. Takie doniesienia pojawiły się kilka dni temu na Bloomberg. iTunes zostanie podzielony na kilka aplikacji. mac music app

Zgodnie z publikacją 9to5Mac, która zaprezentowała zrzuty ekranowe nowych programów, aplikacja ?Muzyka? powinna również odpowiadać za synchronizację iPhone’a i iPada.

iTunes został wydany w 2001 roku. W tym czasie był to rewolucyjny odtwarzacz, który łączył funkcje sklepu. Ostatnio iTunes często był krytykowany, więc jego rozdzielenie na wyspecjalizowane aplikacje będzie bardzo przydatne.

Informacja o końcu iTunes zostanie ogłoszona już jutro na specjalnej konferencji na której zobaczymy także iOS 13.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry