Europejskie Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro+ otrzymują świetne ulepszenie aparatu polecane, ciekawostki P40 Pro +, P40 Pro, Huawei P40, Aktualizacja  Pojawiła się nowa aktualizacji na europejskie wersje smartfonów Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro +, która wnosi znaczące innowacje do przedniego aparatu. P40

Europejskie Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro+ otrzymują świetne ulepszenie aparatu

Pojawiła się nowa aktualizacji na europejskie wersje smartfonów Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro +, która wnosi znaczące innowacje do przedniego aparatu.

Rozmiar aktualizacji o numerze EMUI 10.1.0.147 to 832 MB. Użytkownicy potwierdzili, że po instalacji przedni aparat ma trzy nowe tryby: Smart Eye Tracking, Super Night Portrait Mode i oddzielny tryb do używania przedniego aparatu przy słabym oświetleniu.

Europejskie Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro+ otrzymują świetne ulepszenie aparatu polecane, ciekawostki P40 Pro +, P40 Pro, Huawei P40, Aktualizacja  Pojawiła się nowa aktualizacji na europejskie wersje smartfonów Huawei P40, P40 Pro i P40 Pro +, która wnosi znaczące innowacje do przedniego aparatu. P40 1

Tryb Smart Eye Tracking umożliwia aparatowi smartfona ustawienie ostrości w kadrze, dzięki czemu twarz jest wyraźna. Tryb Super Night Portrait umożliwia robienie wspaniałych zdjęć portretowych z rozmyciem tła w słabym świetle. Trzeci tryb pozwala na robienie zwykłych zdjęć i filmów przednim aparatem w trudnym oświetleniu.

Aktualizacja obejmuje również poprawki zabezpieczeń systemu Android.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry