Evernote zamierza uśmiercić Skitch, Clearly i aplikację dla Pebble ciekawostki skitch, koniec skitch, Evernote  Wysiłki Evernote w racjonalizacji działalności oznacza, że niedługo pożegnamy się z paroma aplikacjami. Pomału możecie się pożegnać ze Skitch, Clearly i dedykowaną aplikacją dla Pebble. Skitch

Evernote zamierza uśmiercić Skitch, Clearly i aplikację dla Pebble

Wysiłki Evernote w racjonalizacji działalności oznacza, że niedługo pożegnamy się z paroma aplikacjami. Pomału możecie się pożegnać ze Skitch, Clearly i dedykowaną aplikacją dla Pebble.

Twórcy opublikowali tę decyzję z jednego prostego powodu, mają problem z zarobieniem odpowiedniej sumy pieniędzy, choć w tym roku 150 mln użytkowników zaczęło korzystać z ich aplikacji i rozszerzenia  Google Chrome. Zamknięto już 3 z 10 biur, zwolniono 18% siły roboczej i zmieniono nawet prezesa.

Evernote zamierza uśmiercić Skitch, Clearly i aplikację dla Pebble ciekawostki skitch, koniec skitch, Evernote  Wysiłki Evernote w racjonalizacji działalności oznacza, że niedługo pożegnamy się z paroma aplikacjami. Pomału możecie się pożegnać ze Skitch, Clearly i dedykowaną aplikacją dla Pebble. Skitch 940x588

Evernote wykupiło Skitch w 2011 roku i największa ?niespodzianka? pomimo popularności aplikacji, jednakże nie zostanie usunięta na zawsze. Wersje dla Windows, iOS i Androida przestaną istnieć, choć odsłona dla Mac nadal będzie dostępna.

Producent zapewnia, że wiele funkcji znanych z interesującej aplikacji do adnotacji zdjęć/zrzutów ekranowych znajdzie się w głównym kliencie Evernote. Dzięki temu nie będziecie musieli szukać zastępstwa dla ulubionego programu.

Clearly zostanie całkowicie usunięte, choć nie mam informacji na temat popularności rozszerzenia do Google Chrome. Być może nie poradziło sobie z konkurencją, jaką bez wątpienia są Instapaper, Pocket i Readability ? a także podobnych funkcji wplecionych domyślnie w przeglądarki witryn internetowych.

Nie spodziewajcie się aktualizacji do wymienionych przeze mnie aplikacji. Po 22 stycznia nie będą dostępne do pobrania, jedynym wyjątkiem są użytkownicy, którzy pobrali je wcześniej. Oni będą mogli z nich korzystać, jednak jest małe, ale. Jeżeli kolejne aktualizacje oprogramowania układowego ich urządzenia mobilnego sprawią, że aplikacja przestanie działać, nie będą w stanie nic z tym faktem zrobić.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top