iphone

Fani Apple znaleźli smartfon lepszy od iPhone 13 i iPhone 14

AnTuTu opublikował wyniki nowego badania – ankieta została przeprowadzona wśród użytkowników sprzętu Apple. Wyniki mogą zaskoczyć każdego.

Eksperci postanowili sprawdzić, z których urządzeń iOS lub iPadOS użytkownicy są najbardziej zadowoleni. W tym celu opracowano ocenę satysfakcji, a odpowiedzi fanów Apple są uporządkowane malejąco.

Zgodnie z uzyskanymi wynikami smartfon Apple, z którego jego właściciele są najbardziej zadowoleni, to… iPhone SE. 1. generacji, czyli model wydany w 2016 roku. 97,96% użytkowników jest w pełni zadowolonych z tego smartfona.

Fani Apple znaleźli smartfon lepszy od iPhone 13 i iPhone 14 ciekawostki iPhone 14, iPhone 13, Apple  AnTuTu opublikował wyniki nowego badania - ankieta została przeprowadzona wśród użytkowników sprzętu Apple. Wyniki mogą zaskoczyć każdego. antutu2

Jak widzicie na powyższej grafice iPad Air 4 zajmuje drugie miejsce ze wskaźnikiem zadowolenia na poziomie 97,62%, stosunkowo nowym tabletem w niszy średniobudżetowej. Air 4 był pierwszym w linii, który otrzymał przeprojektowany projekt i skaner Touch ID w przycisku zasilania.

Miejsca od trzeciego do piątego zajmują „staruszkowie”: iPhone 6S Pus (97,15%), iPad Pro 10.5 (2017) z 96,86% i iPhone 6S (96,76%). Na siódmym miejscu ponownie uplasował się „weteran” – kultowy iPhone 7, z którego 96,87% jego posiadaczy jest w pełni zadowolonych. Na dziewiątym miejscu znalazł się iPhone SE (2020), który zebrał 95,14% pozytywnych recenzji.

Co ciekawe, w pierwszej dziesiątce nie pojawił się ani jeden nowy iPhone ani iPad w ciągu ostatnich dwóch lat. Ani iPhone 13, ani iPad Pro z czipem M1, ani nawet bardzo popularny iPhone 11 nie zbliżył się do iPhone’a SE (2016) i iPhone’a 6S Plus.

Na odpowiedzi użytkowników iPhone’a najprawdopodobniej wpływ ma kwota, jaką zapłacili za swój smartfon. Im droższe urządzenie, tym więcej wymagań i reklamacji. Tak więc w pewnym sensie zakup niedrogiego iPhone’a to przepis na maksymalne zadowolenie z urządzenia.

Co o tym sądzicie?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top