emancypacja

Film Emancypacja z Willem Smithem wreszcie dostępny na Apple TV+

Najnowszy film “Emancypacja” z aktorem Willem Smithem w roli głównej jest wreszcie trafił i jest już dostępny na platformie Apple TV+.

Dla tych którzy nie wiedzą Apple TV+ to usługa streamingowa firmy Apple, która oferuje dostęp do oryginalnych programów telewizyjnych, filmów i innych treści wideo produkowanych przez Apple. Usługa ta jest dostępna na różnych platformach, w tym na telewizorach z systemem Apple TV, na komputerach z systemem macOS i na urządzeniach przenośnych z systemami iOS i iPadOS. Apple TV+ oferuje wiele różnych treści, w tym seriale, filmy dokumentalne i inne programy.

Emancypacja to jedno z największych dotychczasowych przedsięwzięć filmowych Apple, które nabyło projekt w 2020 roku w ramach transakcji wartej ponad 100 milionów dolarów. Aktor Will Smith wcześniej odmówił nakręcenia “filmu o niewolnikach”, ale powiedział, że przyjął główną rolę w tym projekcie, ponieważ skupia się on na “historii o wolności”. W filmie Smith gra niewolnika, który podejmuje się niebezpiecznej i wyczerpującej ucieczki z niewoli. Zostaje później sfotografowany i staje się twarzą rosnącego ruchu emancypacyjnego.

Produkcja nad filmem została zakończona w ubiegłym roku. Niestety wypadek Smitha na Oscarach skomplikował sprawy do tego stopnia, że sądzono, iż film już nigdy nie trafi na ekrany. Ostatecznie jednak Apple zobowiązało się wydać film do 2022 roku, jak pierwotnie planowano, nawet jeśli jego szanse na zdobycie jakichkolwiek nagród znacznie zmalały.

W wyreżyserowanym przez Antoine’a Fuqua filmie “Emancypacja” w roli głównej występuje Will Smith u boku Bena Fostera i Charmaine Bingwa. Na potrzeby filmu reżyser zdecydował się na użycie mocno zdesaturowanej palety barw, zbliżając się do czarno-białego wyglądu. Film miał premierę 2 grudnia w wybranych kinach, a na całym świecie na Apple TV+ już dziś 9 grudnia.

Ile kosztuje Apple TV+

Jeśli chodzi o cenę Apple TV+ to miesięczny dostęp do usługo kosztuje jak widzicie na poniższej grafice 34,99 zł.

Film Emancypacja z Willem Smithem wreszcie dostępny na Apple TV+ ciekawostki emancypacja, apple tv+  Najnowszy film "Emancypacja" z aktorem Willem Smithem w roli głównej jest wreszcie trafił i jest już dostępny na platformie Apple TV+. tv

Więcej na temat usługi dowiecie się na oficjalnej stronie Apple – w tym miejscu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top