Fioletowy iPhone 12 - rozpakowanie i pierwsze wrażenia polecane, ciekawostki Wideo, jak wygląda fioletowy iPhone 12, iPhone 12, fioletowy iPhone na filmie, fioletowy iPhone 12  Wraz z recenzjami nowego lokalizatora Apple AirTag na YouTube pojawiły się pierwsze filmy przedstawiające pierwsze wrażenia i unboxing fioletowego iPhone 12. iPhone12fioletowy

Fioletowy iPhone 12 – rozpakowanie i pierwsze wrażenia

Wraz z recenzjami nowego lokalizatora Apple AirTag na YouTube pojawiły się pierwsze filmy przedstawiające pierwsze wrażenia i unboxing fioletowego iPhone 12.

Przedstawiciele różnych mediów i blogerzy YouTube doszli do wniosku, że nowy kolor ma raczej lawendowy odcień niż fioletowy. Przypominamy, że podczas ostatniej wiosennej prezentacji Apple wprowadziło nową kolorystykę dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini. Jeśli chodzi o wnętrze to jest to dokładnie takie samo jak w zaprezentowanym w połowie października ubiegłego roku iPhone 12.W Polsce zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w kolorze fioletowym rozpoczną się jutro, 23 kwietnia, a gadżety będą dostępne w sprzedaży od 30 kwietnia z preinstalowanym systemem iOS 14.5.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry