zdjęcie iPhone 13 mini

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie iPhone 13 mini

Pierwsze zdjęcie domniemanego iPhone 13 mini z nowym układem aparatów pojawiło się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo.

Zdaniem autora publikacji, zdjęcie przedstawia prototyp przyszłego iPhone’a z powiększonym blokiem kamer umieszczonych po przekątnej.

Zdjęcie iPhone 13 mini

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie iPhone 13 mini polecane, ciekawostki zdjęcie iPhone 13 mini, zdjęcie, iPhone 13 mini na zdjęciu, iPhone 13 mini, Apple  Pierwsze zdjęcie domniemanego iPhone 13 mini z nowym układem aparatów pojawiło się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. iPhone13 mini

Czy zdjęcie jest prawdziwe? Tego nie wiemy. Najprawdopodobniej jest to makieta stworzona na podstawie rysunków CAD, które pojawiły się w sieci w zeszłym tygodniu. Apple zwykle zatwierdza ostateczny projekt urządzeń pod koniec drugiego kwartału roku i wprowadza smartfony do masowej produkcji.

Oczekuje się, że nowe smartfony Apple będą miały zmniejszony notch i ulepszony aparat,. Premiera iPhone’a 13 nastąpi nie wcześniej niż w drugim tygodniu września.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top