Krzysiek Borek30.11.2017
Funxim – ładowarka zdolna naładować iPhone’a i Apple Watch

Większość jak nie wszystkie ładowarki indykcyjne (Qi) nie są w stanie ładować dwóch różnych przedmiotów.

Dopiero dedykowana ładowarka Apple będzie do tego zdolna, ale jej cena może być wysoka. Na szczęście pojawił się dla niej interesujący i tani zamiennik.

AirPower może kosztować nawet 1000 zł, ale Funxim ma dla nas znacznie tańszy przedmiot, którego cena zamknie się w maksymalnie 150 zł. Funxim poradzi sobie z ładowaniem iPhone’a i Apple Watch jednocześnie. Jej moc to 10 watów, a wygląd jest minimalistyczny. Ma kosztować jedynie 29$.

Jednak nie ma róży bez kolców.

Niska cena jest podyktowana brakiem ładowarki dla Apple Watch, w Funxim jest jedynie miejsce na podłączenie własnej. Dopiero wtedy obok iPhone’a będziemy mogli naładować swój inteligentny zegarek. Wcale się nie dziwię, ponieważ cena w porównaniu do AirPower jest zdecydowanie niższa.

Cena w takiej sytuacji jest zrozumiała, ale nie równa się możliwościom dedykowanej ładowarki (przy okazji znacznie droższej). Nie zmienia to jednak faktu, że pomysł jest interesujący, a AirPower będzie w stanie naładować wyłącznie Apple Watch Series 3. Tańszy produkt naładuje każdy model, w końcu to użytkownik zostanie zmuszony do włożenia ładowarki od swojego modelu, co zwiększa kompatybilność.

Ładowarkę możecie zamówić tutaj.

 

Źródło: idownloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek