Geekbench usuwa Galaxy S22 i trzy poprzednie flagowce Samsunga ze swojej bazy ciekawostki Galaxy S22 usuniety z geekbench, galaxy s22  Deweloperzy Geekbench usunęli ze swojej bazy danych wyniki testów wydajności wszystkich flagowców Samsunga wydanych w ciągu ostatnich czterech lat, w tym serii Galaxy S22. galaxys22 1300x700

Geekbench usuwa Galaxy S22 i trzy poprzednie flagowce Samsunga ze swojej bazy

Deweloperzy Geekbench usunęli ze swojej bazy danych wyniki testów wydajności wszystkich flagowców Samsunga wydanych w ciągu ostatnich czterech lat, w tym serii Galaxy S22.

Platforma uzasadniła swoją decyzję tym, że Samsung korzysta z usługi Game Optimizing Service (GOS), która zmniejsza wydajność gier i aplikacji. GOS ogranicza obciążenie aplikacji na smartfonach za pomocą specjalnych identyfikatorów, a nie ich zachowanie, aby uniknąć przegrzania urządzenia.

Co ciekawe, Samsung specjalnie wykluczył 3DMark i Geekbench z GOS, dzięki czemu jego smartfony uzyskały wyższe wyniki w testach, co absolutnie nie odpowiada rzeczywistej wydajności gadżetów.

Warto zauważyć, że Geekbench nie ma zamiaru przywracać Galaxy S10, Galaxy S20, Galaxy S21 i Galaxy S22 do bazy, nawet jeśli Samsung całkowicie usunie GOS.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry