gliniarz 1

Gliniarz z Beverly Hills 4 – pierwszy oficjalny zwiastun!

Gliniarz z Beverly Hills 4 to film na który na pewno czeka wielu z was. Oficjalna premiera latem 2024, ale już dziś zobacz pierwszy zwiastun.

30 lat temu na ekranach kin zadebiutował pierwszy film z serii “Gliniarz z Beverly Hills”. Eddie Murphy wcielił się w postać porucznika Axela Foleya, który zdobył serca widzów swoim charakterystycznym humorem i niekonwencjonalnymi metodami pracy.

Teraz, po tylu latach, Murphy powraca na ekran jako Foley w oczekiwanej kontynuacji serii – “Gliniarz z Beverly Hills 4”. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun, który zapowiada kolejną dawkę akcji, humoru i niezwykłych przygód w mieście aniołów.

Powrót legendarnego bohatera

Gliniarz z Beverly Hills 4 - pierwszy oficjalny zwiastun! pozostale, ciekawostki zwiastun Beverly Hills Cop: Axel F, oficjalny zwiastun Gliniarz z Beverly Hills 4, gliniarz z beverly hills 4 zwiastun, gliniarz z beverly hills 4 vider, gliniarz z beverly hills 4 premiera, gliniarz z beverly hills 4 obsada, gliniarz z beverly hills 4 cały film lektor pl, gliniarz z beverly hills 4 - kiedy, Gliniarz z Beverly Hills 4, Beverly Hills Cop: Axel F, beverly hills cop axel foley trailer, beverly hills cop axel foley release date, beverly hills cop axel foley 2023, beverly hills cop axel foley  Gliniarz z Beverly Hills 4 to film na który na pewno czeka wielu z was. Oficjalna premiera latem 2024, ale już dziś zobacz pierwszy zwiastun. ax1

“Gliniarz z Beverly Hills 4” to historia porucznika Axela Foleya z Departamentu Policji w Detroit. Po śmierci starego przyjaciela, Foley postanawia wrócić do Los Angeles, aby rozwikłać ostatnią sprawę w Mieście Aniołów. Tym razem nie będzie jednak sam – towarzyszyć mu będą jego córka i były chłopak córki, a wspólnie będą ścigać korupcję, która szerzy się w wymiarze sprawiedliwości Beverly Hills.

Reżyserem filmu jest Mark Molloy, twórca mający na koncie prace przy reklamach dla renomowanych firm takich jak Nissan i Apple. W obsadzie znaleźli się również aktorzy, którzy w poprzednich częściach serii wcielali się w ikoniczne postacie. Oprócz Eddiego Murphy’ego, na ekranie zobaczymy m.in. Judge’a Reinholda, Paula Reisera, Johna Ashtona, Bronsona Pinchota oraz Taylour Paige. Dołączają do nich Joseph Gordon-Levitt, Kevin Bacon i Mark Pellegrino, którzy wniosą świeżość i talent do tej legendarniej serii.

Pierwszy zwiastun “Beverly Hills Cop: Axel F”

Pierwszy zwiastun “Gliniarza z Beverly Hills 4” obiecuje wiele emocji i rozrywki dla fanów serii. Widzowie mogą spodziewać się zarówno spektakularnych scen akcji, jak i charakterystycznego dla Axela Foleya humoru. Zwiastun pokazuje, że pomimo upływu lat, Murphy nie stracił nic ze swojego uroku i umiejętności wcielania się w tę postać.

Film zapowiada się jako doskonała mieszanka akcji, śmiechu i wzruszeń.

Premiera na Netflixie

“Gliniarz z Beverly Hills 4” zadebiutuje w 2024 roku na platformie streamingowej Netflix. To znakomite rozwiązanie, które pozwoli fanom na wygodne oglądanie filmu w domowym zaciszu. Netflix stawia na produkcje wysokiej jakości, a kontynuacja tej legendarnej serii z pewnością spełni oczekiwania widzów.

Podsumowanie

“Gliniarz z Beverly Hills 4” to powrót kultowej serii filmowej, która zdobyła sobie miejsce w sercach widzów na całym świecie. Eddie Murphy powraca jako Axel Foley, obiecując kolejne emocje, akcję i niezapomniane chwile humoru. Pierwszy zwiastun zapowiada, że film nie zawiedzie fanów oraz przyciągnie nowych widzów do świata Axela Foleya. Warto czekać na premierę “Gliniarza z Beverly Hills 4” i zanurzyć się w kolejną przygodę z niezwykłym gliniarzem.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 179

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top