Głośnik Bluetooth Beats Pill+ dostępny w sprzedaży ciekawostki ile kosztuje Bluetooth Beats Pill+, glosnik Bluetooth Beats Pill+, cena Bluetooth Beats Pill+, Bluetooth Beats Pill+, Apple Store Online, Apple, App Store  Apple TV 4 to nie jedyny nowy sprzęt Apple, w sprzedaży zadebiutował również głośnik Bluetooth Beats Pill+. Kosztuje 229$ i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych ? białym i czarnym. Pill+ to pierwszy produkt Beats od czasu przejęcia przez producenta z Cupertino. glosnik

Głośnik Bluetooth Beats Pill+ dostępny w sprzedaży

Apple TV 4 to nie jedyny nowy sprzęt Apple, w sprzedaży zadebiutował również głośnik Bluetooth Beats Pill+. Kosztuje 229$ i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych ? białym i czarnym. Pill+ to pierwszy produkt Beats od czasu przejęcia przez producenta z Cupertino.

Zamontowano w nim port Lightning, który służy tylko i wyłącznie do ładowania wbudowanej baterii, która pozwala na 12 godzin nieprzerwanej pracy, warto również wspomnieć o dedykowanej aplikacji zmierzającej do App Store i Google Play Store. Pozwoli ona kontrolować głośnik za pośrednictwem urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android. To nie jedyna z możliwości, możemy połączyć dwa głośniki, co pozwoli na uzyskanie dźwięku stereo.

Głośnik Bluetooth Beats Pill+ dostępny w sprzedaży ciekawostki ile kosztuje Bluetooth Beats Pill+, glosnik Bluetooth Beats Pill+, cena Bluetooth Beats Pill+, Bluetooth Beats Pill+, Apple Store Online, Apple, App Store  Apple TV 4 to nie jedyny nowy sprzęt Apple, w sprzedaży zadebiutował również głośnik Bluetooth Beats Pill+. Kosztuje 229$ i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych ? białym i czarnym. Pill+ to pierwszy produkt Beats od czasu przejęcia przez producenta z Cupertino. glosnik1

Beats Pill+ pełni również rolę powerbanka, dzięki zastosowaniu standardowego portu USB. Głośnik z urządzeniem możemy połączyć kablem lub przez Bluetooth, nie wspiera on WiFi i AirPlay. Łatwo dostrzec, że Apple maczało palce podczas projektowania produktu, wszystko z powodu implementacji portu Lightning i loga producenta.

Głośnik możecie kupić na Apple.com, a niedługo pojawi się w innych sklepach internetowych i stacjonarnych. Wysyłka jest darmowa i nie trzeba długo czekać na produkt, razem z nim otrzymamy 1,5m kabel Lightning i 12,5W ładowarkę.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top