gpt4

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów

GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo?

GPT-4 to czwarta generacja modelu językowego stworzonego przez OpenAI. Jest to zaawansowany program komputerowy, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do przetwarzania i generowania tekstu w naturalny sposób. To ogromne narzędzie ma zdolność do rozumienia i generowania tekstu na podstawie wprowadzonych mu informacji. Jest używany w różnych zastosowaniach, takich jak tłumaczenie, generowanie treści, analiza tekstu i wiele innych. Ta wersja modelu reprezentuje znaczący postęp w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego i jest bardziej zaawansowany od swoich poprzedników, oferując lepszą jakość generowanego tekstu oraz większą precyzję.

Dostęp do wersji premium GPT-4, jaką oferuje plan GPT-4 Plus jest niestety płatny. Cena za dostęp wynosi od 20 dolarów, więc nie wszyscy mogą sprawdzić jak działa nowości. Jednak istnieją pewne metody, aby korzystać z  tej wspaniałej technologii za darmo.

Poniżej przedstawimy 9 sposobów, które pozwolą Ci uzyskać bezpłatny dostęp do GPT-4.

1. HuggingFace: Wielofunkcyjna platforma

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? H 1

HuggingFace to platforma, która umożliwia dostęp do różnych modeli językowych, w tym także GPT-4. Aby zacząć korzystać z HuggingFace, wystarczy wejść na stronę główną i przejść do zakładki “Modele” w głównym menu. Tam znajdziesz ponad 10 tysięcy modeli, które możesz wykorzystać do swoich zadań.

Niektóre z nich są oparte na GPT-4, takie jak gpt4-large, gpt4-medium i gpt4-small. Możesz je wypróbować online, pobrać lub korzystać z nich za pomocą API. Serwis oferuje również darmowy plan dla małych projektów, który pozwala na korzystanie z 2 godzin obliczeniowych miesięcznie.

2. Poe: Prosta i wygodna alternatywa

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? poe 1

Poe to program oparty na sztucznej inteligencji stworzony przez Quorę, który umożliwia dostęp do kilku dużych modeli językowych na jednej stronie.

Jak skorzystać z GPT-4 za darmo na Poe?

Przejdź na stronę główną Poe, kliknij przycisk GPT-4 i wprowadź swoją wiadomość. Następnie kliknij przycisk “Generuj” i otrzymasz odpowiedź. Możesz wykorzystać Poe do różnych celów, takich jak pisanie artykułów, tworzenie CV, reklam, scenariuszy, listów i wiele więcej. Możesz również dostosować parametry modelu, takie jak temperatura, długość, t-top-k i t-top-p, aby uzyskać różne rezultaty.

3. Merlin: Bezpłatny dostęp na wszystkich Twoich ulubionych stronach

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? M 1

Merlin oferuje możliwość korzystania z funkcji ChatGPT Plus na wszystkich Twoich ulubionych stronach zupełnie za darmo. Daje Ci to dostęp do takich funkcji jak pisanie odpowiedzi na e-maile, podsumowywanie dowolnej strony internetowej czy generowanie nowych pomysłów na treści.

Aby korzystać z Merlina, wykonaj następujące kroki: pobierz Merlin ze sklepu Google Play lub App Store, zaloguj się za pomocą konta Google lub Facebook, kliknij ikonę Merlina na dowolnej odwiedzanej stronie, wpisz swoje zapytanie lub wybierz jeden z gotowych szablonów i otrzymaj odpowiedź.

4. Bing AI: Wygodna konwersacja w trybie czatu

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? bing 1

Bing AI to nowa funkcja Bing, która umożliwia rozmowę z GPT-4 w trybie czatu. Możesz zadawać dowolne pytania, prosić o porady, bawić się i tworzyć treści za pomocą GPT-4.

Aby skorzystać z Bing AI, przejdź na stronę główną Bing, kliknij “Czat” w lewym górnym rogu, a następnie zacznij korzystać z niego za darmo. Jeśli używasz innych przeglądarek, zainstaluj rozszerzenie “Bing Chat dla wszystkich przeglądarek”, które doda przycisk “Czat” do Twojej przeglądarki. Możesz również dostosować ustawienia czatu, takie jak tryb, język, motyw i imię.

5. Ora: Szybkie tworzenie aplikacji z GPT-4

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? ora 1

Ora to platforma internetowa, która umożliwia szybkie tworzenie aplikacji z wykorzystaniem GPT-4 w trybie czatu. Użytkownicy mogą bezpłatnie i szybko zapoznać się z modelem GPT-4.

Aby skorzystać z usługi, odwiedź stronę główną Ora, wybierz jedną z gotowych aplikacji lub stwórz własną, udostępnij link do aplikacji innym użytkownikom i prowadź rozmowy z czwartą wersją modelu językowego OpenAI w czasie rzeczywistym. Możesz wykorzystywać aplikację do różnych celów, takich jak nauka, rozwój, praca, zabawa i wiele więcej. Możesz również dodawać własne funkcje i integracje do swoich aplikacji.

6. AI Dungeon: Gra-Imitator tekstu z nieskończonymi możliwościami

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? dun 1

AI Dungeon to tekstowa gra-imitator fantasy z sztuczną inteligencją i nieograniczonymi możliwościami.

Aby zagrać w AI Dungeon, przejdź na stronę aidungeon.io, wybierz jeden z gotowych scenariuszy lub stwórz swój własny, wprowadź swoje działania i odpowiedzi w polu tekstowym, a następnie ciesz się przygodami w świecie tworzonym przez GPT-4. Możesz grać w AI Dungeon samodzielnie lub ze znajomymi, wybierać różne gatunki, dostosowywać swoje postacie i świat, wpływać na fabułę i wiele więcej. Możesz również zapisywać i dzielić się swoimi historiami z innymi graczami.

7. Nat.dev: Twórz unikalny kontent za darmo

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? nat 1

Nat.dev to niesamowite narzędzie opracowane przez Nata Friedmana, dyrektora generalnego GitHub, które umożliwia bezpłatny dostęp do GPT-4.

Zarejestruj się i zacznij korzystać z niego za darmo. Aby używać Nat.dev, wykonaj następujące kroki: przejdź na stronę nat.dev, wprowadź swój adres e-mail i hasło, kliknij przycisk “Utwórz nowy projekt”, wybierz typ projektu, na przykład “Blog”, “Newsletter”, “Książka” lub “Niestandardowy”, wpisz swój tytuł, opis i słowa kluczowe, kliknij przycisk “Wygeneruj treść” i otrzymaj tekst stworzony przez GPT-4 dla Twojego projektu.

Ten kontent można wykorzystać do tworzenia unikalnej treści, marketingu, nauki, badań i wiele więcej. Możesz również edytować, przeglądać, eksportować i publikować swoją treść.

8. Forefront AI: Wydajna praca z ChatGPT

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? fore 1

Forefront AI oferuje jedno z najlepszych doświadczeń z ChatGPT. Możesz uzyskać bezpłatny dostęp do GPT-4, który daje Ci to możliwość tworzenia obrazów, włączania postaci, dostępu do internetu oraz zapisywania i dzielenia się czatami.

Aby skorzystać z Forefront AI, przejdź na stronę forefront.ai, wybierz jedno z gotowych czatów lub stwórz swój własny, napisz wiadomość i otrzymaj odpowiedź od GPT-4. Ciesz się rozmową z GPT-4 na dowolny temat. Możesz wykorzystywać usługę Forefront AI do różnych celów, takich jak rozrywka, nauka, twórczość, komunikacja i wiele więcej. Możesz również wybierać różne postacie, takie jak celebryci, postacie fikcyjne, zwierzęta i wiele więcej.

9. Perplexity: Dostęp do GPT-4 w ich aplikacji

GPT-4 za darmo: Jak? 9 sprawdzonych sposobów poradniki, ciekawostki jak uzyskać dostęp do GPT-4, GPT-4 za darmo, GPT-4, chatgpt za darmo, bezpłatny dostęp do gpt-4, alternatywy chatgpt  GPT-4 stworzony przez OpenAI jest jednym z najpotężniejszych modeli sztucznej inteligencji. Jak korzystać tego rozwiązania za darmo? per 1

Perplexity to platforma internetowa, która umożliwia dostęp do GPT-4 za darmo w ich aplikacji.

Aby korzystać z Perplexity, zaloguj się za pomocą swojego konta Google, przejdź do strony “Szukaj”, kliknij w pole “Zapytaj o cokolwiek” i wpisz swoje zapytanie, aby uzyskać dostęp. Przeglądaj historię swoich zapytań lub korzystaj z treści do rozrywki, nauki, doskonalenia swoich umiejętności i dzielenia się nimi z innymi użytkownikami.

Podsumowanie

Jak widać, istnieje wiele sposobów, aby uzyskać bezpłatny dostęp do GPT-4 i korzystać z niego do własnych celów. Możesz spróbować któregoś z tych sposobów lub łączyć je, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i zainspirował Cię do nowych pomysłów.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 280

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top