Gra EPOCH 2 na iOS dostępna w promocji gry-i-aplikacje Wideo, strzelanka, Promocja, iPhone, iPad, iOS, EPOCH 2, App Store  Czy ktoś z Was jeszcze nie zna tej gry? EPOCH 2 to chyba jedna z fajniejszych strzelanek dostępnych na iOS. Dlaczego o tym mówię? Ponieważ dziś ta znakomita gra po raz kolejny dostępna jest w App Store w bardzo atrakcyjnej cenie. EPOCH2 1300x700

Gra EPOCH 2 na iOS dostępna w promocji

Czy ktoś z Was jeszcze nie zna tej gry? EPOCH 2 to chyba jedna z fajniejszych strzelanek dostępnych na iOS. Dlaczego o tym mówię? Ponieważ dziś ta znakomita gra po raz kolejny dostępna jest w App Store w bardzo atrakcyjnej cenie.

EPOCH 2 jak napisałem wcześniej to strzelanka w której musimy niszczyć wszystko co napotkamy na naszej drodze, po to aby ocalić świat. Aby nam to ułatwić w grze mamy do dyspozycji przeróżne bronie itp. Poniżej umieszczam krótki trailer przedstawiający możliwości EPOCH 2.

Normalna cena EPOCH 2 to 4,99? lecz dziś możecie ją kupić za jedyne 0,99?. W grę można grać zarówno na iPhone jak i iPad. Gorąco polecamy.

[app 660982355]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top