Gra Motion Tennis dostępna w promocyjnej cenie gry-i-aplikacje Wideo, tennis na iPhone, Przecena, Promocja, Motion Tennis, iPhone, iOS, Gra, AppleTV, Apple, App Store  Motion Tennis to bardzo interesująca gra, która przenosi możliwości Wii na ekran naszego telewizora za pomocą Apple TV i zmienia naszego iPhone'a w rakietę tenisową. Tennis 1300x700

Gra Motion Tennis dostępna w promocyjnej cenie

Motion Tennis to bardzo interesująca gra, która przenosi możliwości Wii na ekran naszego telewizora za pomocą Apple TV i zmienia naszego iPhone’a w rakietę tenisową.

Jak grać w Motion Tennis? Wystarczy włączyć Apple TV, następnie złapać iPhone w dłoń, uruchomić grę, stanąć przed telewizorem i zacząć grać w taki sposób jakbyśmy trzymali w dłoni nie iPhone, a prawdziwą rakietę tenisową.

Gra Motion Tennis dostępna w promocyjnej cenie gry-i-aplikacje Wideo, tennis na iPhone, Przecena, Promocja, Motion Tennis, iPhone, iOS, Gra, AppleTV, Apple, App Store  Motion Tennis to bardzo interesująca gra, która przenosi możliwości Wii na ekran naszego telewizora za pomocą Apple TV i zmienia naszego iPhone'a w rakietę tenisową. Tennis1

Więcej dowiecie się z zamieszonego poniżej filmu.

Normalna cena Motion Tennis to 4,49?, ale dziś aplikacja została przeceniona i można ją pobrać za jedyne 2,69?.

[app 614112447]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry