iMac Pro

Gurman: „Apple pracuje nad iMac Pro z większym ekranem”

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad komputerem iMac Pro z większym ekranem, który mógłby zostać wydany w 2023 roku.

Mark Gurman twierdzi, że Apple pracuje nad co najmniej dwoma modelami komputerów iMac, prawdopodobnie oba z serią układów ‘M3‘. Dziennikarz uważa, że Apple prawdopodobnie w 2023 roku wprowadzi na rynek 24-calowego iMaca wzbogaconego o układ M3, któremu towarzyszyć będzie iMac Pro z większym ekranem.

Gurman: „Apple pracuje nad iMac Pro z większym ekranem” ciekawostki iMac Pro 2023, imac pro  Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple pracuje nad komputerem iMac Pro z większym ekranem, który mógłby zostać wydany w 2023 roku. imacpro1

Uważam, że Apple pracuje nad iMaciem z większym ekranem skierowanym na rynek profesjonalny. Wyobrażam sobie, że ten model będzie wykorzystywał jakąś odmianę układu M3, prawdopodobnie M3 Pro i M3 Max. Pasowałoby to do chipów znajdujących się wewnątrz MacBooka Pro. Nie sądzę, aby połączenie Mac Studio lub Mac mini plus Apple Studio Display mogło go kanibalizować, zwłaszcza dla pewnego segmentu użytkowników pro.

W tej chwili w linii iMac Apple istnieje tylko 24-calowy model, gdyż firma okroiła 27-calową wersję z Intelem. Prawdopodobnie następny iMac Rpo zastąpi ten ostatni model, być może z 27- lub 28-calowym wyświetlaczem.

Układ Apple M3 mógłby być wykonany w 3-nanometrowym procesie produkcyjnym TSMC, co mogłoby jeszcze bardziej zoptymalizować wydajność i zużycie energii.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top