applewatch8

Gurman ujawnia więcej informacji o Apple Watch Series 8 i AirPods Pro 2

Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami na temat zegarka Apple Watch Series 8 oraz słuchawek AirPods Pro 2, które mają pojawić się jeszcze w tym roku.

Zaczniemy od zegarka:

Apple Watch Series 8

Gurman ujawnia więcej informacji o Apple Watch Series 8 i AirPods Pro 2 ciekawostki Apple Watch Series 8, AirPods Pro 2  Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami na temat zegarka Apple Watch Series 8 oraz słuchawek AirPods Pro 2, które mają pojawić się jeszcze w tym roku. applewatch8

Według Gurmana, w Apple Watch Series 8 zostanie zintegrowany czujnik temperatury ciała. Ponadto Apple ma wypuścić także super wytrzymały model, przeznaczony dla miłośników sportów ekstremalnych. Ten zegarek również miałby być wyposażony w nowy sensor.

Do końca roku oprócz dwóch Apple Watch Series 8 Apple ma wydać także Apple Watch SE 2 bez nowego czujnika temperatury ciała. Jeśli chodzi o ten właśnie czujnik, Gurman twierdzi, że Apple Watch Series 8 nie zapewni konkretnego odczytu temperatury ciała, tak jak zrobiłby to zwykły cyfrowy termometr, ale poinformuje użytkownika, czy ma gorączkę, czy nie. W praktyce czujnik powie nam jedynie, czy nasza temperatura jest powyżej 37 stopni, sugerując kontakt z lekarzem, jeśli temperatura jest znacznie wyższa.

Gurman wyjaśnia, że wybór ten został również dokonany przez Apple, aby uniknąć konieczności oczekiwania na powolne zatwierdzenie przez FDA, które byłoby konieczne, gdyby czujnik zastąpił funkcje termometru na wszystkie zamiary.

AirPods Pro 2

Gurman ujawnia więcej informacji o Apple Watch Series 8 i AirPods Pro 2 ciekawostki Apple Watch Series 8, AirPods Pro 2  Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi informacjami na temat zegarka Apple Watch Series 8 oraz słuchawek AirPods Pro 2, które mają pojawić się jeszcze w tym roku. airpods2

Zdaniem Gurmanna, Apple do końca roku wypuści również nowe AirPods Pro 2. W przeciwieństwie do Apple Watch, nadchodzące AirPods Pro nie będą wyposażone w czujnik do pomiaru temperatury ciała lub tętna, chociaż Apple rozpoczęło prace nad tą funkcją. Pierwsze AirPods zdolne do monitorowania zdrowia użytkownika mają pojawić się dopiero między 2023 a 2024 rokiem.

Po trzech latach od poprzedniego modelu, nowe AirPods Pro mają przynieść szereg innowacji estetycznych, lepszą baterię i poprawioną jakość dźwięku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top