iPhone 15

Gurman ujawnił datę prezentacji i sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro

Mark Gurman, znany dziennikarz z Bloomberga specjalizujący się w tematyce technologicznej ujawnił datę prezentacji i sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro.

Zgodnie z jego informacjami, firma z Cupertino zaprosi na prezentację iPhone 15 już  12 września, czyli potwierdzają się wszystkie wcześniejsze doniesienia na ten temat. Podczas prezentacji, która obędzie się online zostaną zaprezentowane najnowsze modele serii iPhone 15. Oficjalna sprzedaż tych smartfonów ruszy dziesięć dni później, czyli 22 września.

Oficjalna prezentacja iPhone 15 | 15 Pro odbędzie się 12 września 2013 roku

Gurman ujawnił datę prezentacji i sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro ciekawostki kiedy prezentacja iPhone 15, iphone 15 pro, iPhone 15, data prezentacji iPhone 15  Mark Gurman, znany dziennikarz z Bloomberga specjalizujący się w tematyce technologicznej ujawnił datę prezentacji i sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro. iphone15 kolory

Przedsprzedaż, która zapewne przyciągnie wielu zapalonych fanów marki, rozpocznie się 15 września. Gurman podkreśla, że wydarzenie zostanie zrealizowane w formie wcześniej przygotowanej prezentacji online. W tym samym czasie na terenie kampusu Apple zostanie zorganizowana specjalna sesja dla mediów. Dziennikarze będą mieli okazję osobiście przetestować nowe urządzenia i jako pierwsi podzielić się swoimi opiniami.

Co ciekawe, Gurman wskazuje również na inne nadchodzące premiery od Apple. Firma ma zamiar wprowadzić na rynek nową generację swojego smartzegarka – Apple Watch Series 9, jak również zaktualizowaną wersję Apple Watch Ultra 2.

Na koniec warto też wspomnieć, że z Cupertino płyną także sygnały o planowanej premierze nowych komputerów Mac z procesorem Apple M3. Nie wiadomo jednak, czy te urządzenia zostaną ujawnione podczas osobnego wydarzenia czy też firma zdecyduje się na prosty komunikat prasowy.

Wszystko wskazuje na to, że wrzesień będzie miesiącem pełnym premier od giganta z Cupertino. Pomimo że nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Apple, informacje podane przez Marka Gurmana często okazują się być precyzyjne i wiarygodne.

Chcesz poznać szczegółowe różnice między iPhone 14 a iPhone 15 oraz między wersjami Pro? Zapraszam do przeczytania kolejnych wpisów, gdzie wszystko jest dokładnie przedstawione!

Co wy o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach poniżej lub tradycyjnie napiszcie co o tym sądzicie na naszym koncie na Twitterze. Link znajdziecie na górze strony.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 199

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top