HTC Connect wprowadza wsparcie dla AirPlay w starszych flagowcach HTC ciekawostki Android, airplay, Air Play na starszych HTC, Air Play na android, Air Play  Nie ma nic złego w posiadaniu i chwaleniu urządzeń z różnych ekosystemów, ale czasem pojawiają się problemy z ich użytkowaniem. Za przykład może posłużyć brak kompatybilności Apple Watcha z Androidem. HTC10

HTC Connect wprowadza wsparcie dla AirPlay w starszych flagowcach HTC

Nie ma nic złego w posiadaniu i chwaleniu urządzeń z różnych ekosystemów, ale czasem pojawiają się problemy z ich użytkowaniem. Za przykład może posłużyć brak kompatybilności Apple Watcha z Androidem.

Podczas gdy prawie żaden smartfon i tablet z Androidem nie wspiera oficjalnie AirPlay, nie możemy strumieniować muzyki z Galaxy S7 na Apple TV. Nawet jeśli chcemy to zrobić zajmie to sporo czasu, rozpoczynając od pobrania aplikacji firm trzecich, kończąc na odblokowaniu systemu operacyjnego.

HTC Connect wprowadza wsparcie dla AirPlay w starszych flagowcach HTC ciekawostki Android, airplay, Air Play na starszych HTC, Air Play na android, Air Play  Nie ma nic złego w posiadaniu i chwaleniu urządzeń z różnych ekosystemów, ale czasem pojawiają się problemy z ich użytkowaniem. Za przykład może posłużyć brak kompatybilności Apple Watcha z Androidem. HTC 10 airplay

Na szczęście mam dla was dobrą wiadomość obecnie z AirPlay kompatybilny jest HTC 10, One M9, M8 i M7. Od teraz możecie w prosty sposób korzystać z dobrodziejstw AirPlay, więc nic nie stanie na przeszkodzie podczas strumieniowania waszych ulubionych utworów.

Wszystko sprowadza się do posiadania jednego z wymienionych flagowców Tajwańczyków i pobrania najnowszej wersji aplikacji HTC Connect. Obecnie nie wiem, czy można przesyłać dźwięk i wideo naraz, ale odtwarzanie muzyki obecnie działa, a druga kwestia potrzebuje pewnie jeszcze dopieszczenia.

Aplikacja jest dostępna tutaj – tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry