Huawei nie zaprezentował jeszcze modelu P30, a już robi ludzi w balona polecane, ciekawostki   26 marca tego roku Huawei zaprezentuje światu nowe flagowe modele P30 i P30 Pro, więc na nieco ponad dwa tygodnie przez prezentacją firma wrzuciła do sieci zdjęcia prezentujące funkcję "super zoom". P30pro

Huawei nie zaprezentował jeszcze modelu P30, a już robi ludzi w balona

26 marca tego roku Huawei zaprezentuje światu nowe flagowe modele P30 i P30 Pro, więc na nieco ponad dwa tygodnie przez prezentacją firma wrzuciła do sieci zdjęcia prezentujące funkcję “super zoom”.

Wszystko byłoby ładnie pięknie, gdyby nie fakt, że zamieszczone przez firmę zdjęcia nie były zrobione telefonem, a profesjonalnym aparatem! To nie pierwszy taki przypadek, kiedy Huawei zamieszcza w sieci zdjęcia zrobione za pomocą profesjonalnego sprzętu mówiąc, że zrobione zostały ich najnowszym smartfonem.

Huawei nie zaprezentował jeszcze modelu P30, a już robi ludzi w balona polecane, ciekawostki   26 marca tego roku Huawei zaprezentuje światu nowe flagowe modele P30 i P30 Pro, więc na nieco ponad dwa tygodnie przez prezentacją firma wrzuciła do sieci zdjęcia prezentujące funkcję "super zoom". haw 1

Huawei nie zaprezentował jeszcze modelu P30, a już robi ludzi w balona polecane, ciekawostki   26 marca tego roku Huawei zaprezentuje światu nowe flagowe modele P30 i P30 Pro, więc na nieco ponad dwa tygodnie przez prezentacją firma wrzuciła do sieci zdjęcia prezentujące funkcję "super zoom". haw 2 1 Powyższe zdjęcie, które pojawiło się w sieci pochodzi tak naprawdę z portalu GadgetMatch i zostało wykonane przez profesjonalnego fotografa profesjonalnym sprzętem, a nie telefonem P30! Oj Huawei!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top