Michał16.08.2017
iMyfone iOS System Recovery – program, który naprawi i przywróci do życia Twoje iUrządzenie

Zapewne nie raz byliście w takiej sytuacji, że Wasz lub znajomego iPhone, iPad, czy iPod touch nie chciał się uruchomić. Urządzenie zawiesiło się na logo lub uruchamiało się się w kółko? Co zrobić w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi nam program iMyfone iOS System Recovery. Za pomocą tego niewielkiego narzędzia możemy w prosty i szybki sposób naprawić różne błędy pojawiające się w Waszych iUrządzeniach.

Aplikacja bez problemu poradzi sobie między innymi z takimi problemami jak biały ekran, zawieszenie na logo, uruchamiające się w kółko iUrządzenie, czy chociażby tryb DFU z którego czasami nie da się w tradycyjny sposób wyjść. Więcej problemów – tutaj.

Zasada działania programu jest banalna. Interfejs jak widzicie na screenach jest prosty i bardzo czytelny.

Aby rozwiązać dany problem wystarczy podłączyć iUrządzenie do aplikacji, wybierać urządzenie oraz wersję iOS. To wszystko.

Resztę zrobi za nas iMyfone iOS System Recovery automatycznie. Gdy proces naprawiania zostanie zakończony to zostaniemy oczywiście o tym poinformowani.

Aplikacja dostępna jest zarówno na komputery Mac jak i Windows. Należy jednak pamiętać o tym, że do poprawnego działania narzędzia konieczna jest wcześniejsza instalacja iTunes.

Obsługiwane przez aplikację urządzenia to: iPhone 7 Red, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, wszystkie modele iPada, a także iPod touch 6, iPod touch 5, iPod touch 4, iPod touch 3, iPod touch 2, iPod touch 1.

Więcej informacji na temat iMyfone iOS System Recovery , a także link do pobrania znajdziecie na stronie producenta – tutaj.

Na koniec przypominamy także o innej ciekawej aplikacji iMyfone D—Back za pomocą której możecie w prosty sposób odzyskać usunięte dane z Waszego iUrządzenia. Więcej na ten temat dowiecie się w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz