Indyjskie iPhone?y już wkrótce trafią do Europy i USA polecane, ciekawostki USA, iPhone, Indie, europa  Rząd Indii oficjalnie ogłosił, że niektóre iPhony wyprodukowane w Indiach będą eksportowane i sprzedawane w innych krajach. iPhone7 2

Indyjskie iPhone?y już wkrótce trafią do Europy i USA

Rząd Indii oficjalnie ogłosił, że niektóre iPhony wyprodukowane w Indiach będą eksportowane i sprzedawane w innych krajach.

Obecnie w Indiach powstaje pięć różnych modeli iPhone’ów – iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone X i iPhone XR. W ubiegłym miesiącu okazało się, że Apple planuje rozpocząć tam również montaż iPhone’a 11 w fabryce Foxconn Chennai.

Indyjskie iPhone?y już wkrótce trafią do Europy i USA polecane, ciekawostki USA, iPhone, Indie, europa  Rząd Indii oficjalnie ogłosił, że niektóre iPhony wyprodukowane w Indiach będą eksportowane i sprzedawane w innych krajach. iPhone 623x350

Wczoraj, 25 listopada, indyjski minister technologii informatycznych Ravi Shankar Prasad powiedział, że Apple rozszerzy swoją działalność w tym kraju. Ponadto niektóre iPhone’y wyprodukowane w Indiach będą eksportowane do innych krajów.

Indyjskie iPhone?y już wkrótce trafią do Europy i USA polecane, ciekawostki USA, iPhone, Indie, europa  Rząd Indii oficjalnie ogłosił, że niektóre iPhony wyprodukowane w Indiach będą eksportowane i sprzedawane w innych krajach. Indie 403x350

Prasad uważa, że ??eksport telefonów komórkowych i komponentów Apple przyniesie do Indii 1,6 miliarda dolarów.

Rzecznicy Foxconn sugerują, że indyjskie iPhone’y mogłyby być częścią planu Apple’a, aby unikać taryf importowych na smartfony montowane w Chinach.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry