iOS 11.2.6 i pierwsze problemy ciekawostki problemy z iOS 11.2.6, iOS 11.2.6, czy warto instalować iOS 11.2.6, Apple, AirPods  Finalna wersja iOS 11.2.6 została wydana zaledwie kilka dni temu, a w sieci już pojawiają się doniesienia o pierwszych problemach z najnowszą wersją iOS. O co dokładnie chodzi? AirPods

iOS 11.2.6 i pierwsze problemy

Finalna wersja iOS 11.2.6 została wydana zaledwie kilka dni temu, a w sieci już pojawiają się doniesienia o pierwszych problemach z najnowszą wersją iOS. O co dokładnie chodzi?

Problem dotyczy AirPods. Wiele osób skarży się, że ich słuchawki nie działają tak jak trzeba. Czyli? Po prostu tracą połączenie z iPhone i się notorycznie rozłączają.

iOS 11.2.6 i pierwsze problemy ciekawostki problemy z iOS 11.2.6, iOS 11.2.6, czy warto instalować iOS 11.2.6, Apple, AirPods  Finalna wersja iOS 11.2.6 została wydana zaledwie kilka dni temu, a w sieci już pojawiają się doniesienia o pierwszych problemach z najnowszą wersją iOS. O co dokładnie chodzi? airpods3

Jak rozwiązać ten problem? Najprościej jest udać się do ustawień Bluetooth w naszym iPhone, a następnie kliknąć na pole ?i? przy AirPods i nacisnąć ?Zapomnij to urządzenie?. Spowoduje to, że Wasze słuchawki zostaną całkowicie odłączone nawet od konta iCloud. Teraz już wystarczy sparować je ponownie i gotowe. Problem powinien zostać rozwiązany.

A jak jest u Was? Macie jakieś problemy z iOS 11.2.6?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top