Kolejna generacja AirPods z funkcją Hey Siri ciekawostki nowe airpods, AirPods  Apple pracuje nad kolejną edycją bezprzewodowych słuchawek AirPods, a najnowszy model ma współpracować z funkcją Hey Siri. airpods6

Kolejna generacja AirPods z funkcją Hey Siri

Apple pracuje nad kolejną edycją bezprzewodowych słuchawek AirPods, a najnowszy model ma współpracować z funkcją Hey Siri.

Obecnie sprzedawany model nie ma tej funkcji, ale to nie jedyne nowości, jakich możemy się spodziewać.

W obecnie sprzedawanym modelu trzeba ręcznie wywołać Siri (poprzez podwójne stuknięcie w jedną ze słuchawek), a nowy model nie będzie tego wymagał. Ponadto Amerykanie pracują również nad wodoodporną wersją słuchawek, ale prawdopodobnie ten model nie pojawi się w tym roku.

Kolejna generacja AirPods z funkcją Hey Siri ciekawostki nowe airpods, AirPods  Apple pracuje nad kolejną edycją bezprzewodowych słuchawek AirPods, a najnowszy model ma współpracować z funkcją Hey Siri. airpods5 1

Teraz ciężko określić, jak szybko Apple powinno odświeżać bezprzewodowe słuchawki, ponieważ pierwsza generacja zadebiutowała w grudniu 2016 roku.

Hey Siri dostępne w AirPods 2 pozwoli użytkownikom łatwiej zmieniać utwory i regulować głośność. Pod warunkiem, że Siri sobie z tym poradzi i będzie do tego dostosowana od początku istnienia drugiej generacji słuchawek. W tym momencie głosowa regulacja głośności lub zmiana utworu jest wywoływana przez podwójne stuknięcie jednej ze słuchawek. Wtedy pojawia się dźwięk charakteryzujący uruchomienie asystenta głosowego i po chwili możemy wydać odpowiednią komendę Siri.

Bezprzewodowe słuchawki AirPods 2 powinny zawierać nową wersję układu scalonego, odpowiedzialnego za łączność bezprzewodową. Prawdopodobnie będzie to układ W2, który jest nieodłącznym elementem Apple Watch Series 3.

The headphones, internally known as B288, will include an upgraded Apple-designed wireless chip for managing Bluetooth connections.

Obecnie sprzedawany model nie jest w pełni wodoodporny i jego następca również nie będzie. Wodoodporna wersja słuchawek powinna pojawić się dopiero w 2019 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top