iOS 12 beta 2 wyświetla informacje o aktualizacji AirPort Express ciekawostki Update, iOS 12, Apple, Aktualizacja, Airport express, aairport 2  Aplikacja Dom w testowej kompilacji iOS 12 skrywa jeden sekret. Okazuje się, że po jej uruchomieniu pojawia się AirPort Express, który od dłuższego czasu nie jest już produkowany. AirPort

iOS 12 beta 2 wyświetla informacje o aktualizacji AirPort Express

Aplikacja Dom w testowej kompilacji iOS 12 skrywa jeden sekret. Okazuje się, że po jej uruchomieniu pojawia się AirPort Express, który od dłuższego czasu nie jest już produkowany.

W tym momencie nie można dodać urządzenia do aplikacji Dom, ale wygląda na to, że prawdopodobnie będzie to możliwe. iOS 12 beta 2 zdaje się to potwierdzać, ponieważ widoczna jest możliwość zaktualizowania urządzenia, pomimo tego, że nie można go jeszcze dodać do aplikacji.

iOS 12 beta 2 wyświetla informacje o aktualizacji AirPort Express ciekawostki Update, iOS 12, Apple, Aktualizacja, Airport express, aairport 2  Aplikacja Dom w testowej kompilacji iOS 12 skrywa jeden sekret. Okazuje się, że po jej uruchomieniu pojawia się AirPort Express, który od dłuższego czasu nie jest już produkowany. HomeKit

Problem w tym, że Apple nie wydaje już aktualizacji do AirPort Express, a ostatnia miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Z drugiej strony obecność AirPort Express może oznaczać dodanie wsparcia dla AirPlay 2, choć nie wiadomo kiedy i czy w ogóle to nastąpi.

Urządzenie równie dobrze może zniknąć z aplikacji Dom w kolejnych wersjach testowych oprogramowania lub jego stabilnej wersji. Podobnie było z iOS 11.3, ponieważ sprzęt był widoczny w aplikacji podczas beta testów oprogramowania, a stabilnej znikł.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top