iOS 13

iOS 13 Golden Master – linki do pobrania

iOS 13 Golden Master pojawił się wczoraj chwilę po zakończeniu konferencji Apple. Okazuje się, że nie ma aktualizacji OTA i zainteresowani użytkownicy muszą przeprowadzić aktualizację za pomocą iTunes i pobranego wcześniej pliku z aktualizacją.

Jeżeli posiadacie, któreś z kompatybilnych z iOS 13 urządzeń i chcecie już dziś sprawdzić prawie ostateczną wersję oprogramowania, to poniżej opiszemy Wam jak tego dokonać. Aktualizację można przeprowadzić na dwa sposoby:
  • całkowite odtworzenie oprogramowania
  • aktualizacja
iOS 13 Golden Master - linki do pobrania polecane, ciekawostki skąd pobrać iOS 13 GM, sąd pobrać iOS 13 Golden Master, link, iOS 13 Golden Master linki do pobrania, iOS 13 Golden Master, iOS 13 GM download link, iOS 13 GM, download  iOS 13 Golden Master pojawił się wczoraj chwilę po zakończeniu konferencji Apple. Okazuje się, że nie ma aktualizacji OTA i zainteresowani użytkownicy muszą przeprowadzić aktualizację za pomocą iTunes i pobranego wcześniej pliku z aktualizacją. iOS13public 650x311 W obu przypadkach konieczne jest pobranie pliku na komputer, podłączenie telefonu, a następnie za pomocą iTunes zainstalowanie najnowsze wersji iOS 13 Golden Master.

Linki do pobrania iOS 13 Golden Master:

Pamiętajcie!  W obu przypadkach przed rozpoczęciem operacji zalecamy wykonanie kopii zapasowej danych waszego urządzenia.
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry