Apple Music

iOS 15.5 przywróci Apple Music API

iOS 15.5 ponownie przywróci Apple Music API używany przez odtwarzacze muzyczne innych firm, który umożliwiał zmianę szybkości odtwarzania.

W systemie iOS 15.4 firma Apple usunęła API używany przez aplikację Apple Music i odtwarzacze innych firm, który umożliwiał użytkownikom zmianę szybkości odtwarzania utworów. Sama aplikacja Apple Music nie pozwala na zmianę szybkości odtwarzania, ale inne popularne aplikacje w App Store oferują taką możliwość. Nie wiadomo, dlaczego firma usunęła interfejs API.

iOS 15.5 przywróci Apple Music API ciekawostki iOS 15.5, Apple music, api apple music  iOS 15.5 ponownie przywróci Apple Music API używany przez odtwarzacze muzyczne innych firm, który umożliwiał zmianę szybkości odtwarzania. AppleMusic

Joe Kun, inżynier oprogramowania w zespole Apple Music, wysłał następującą wiadomość do deweloperów:

Cześć,

Ponownie przeanalizowaliśmy naszą poprzednią decyzję o wyłączeniu modyfikacji szybkości odtwarzania w aplikacji Apple Music i aplikacjach innych firm i doszliśmy do wniosku, że możemy bezpiecznie ponownie włączyć tę funkcję, tak jak to zrobiliśmy przed wydaniem iOS 15.4.

Dlatego ten problem został naprawiony w systemie iOS 15.5 beta 4.

Mam nadzieję, że to pomoże.

Z wyrazami szacunku.

W tym tygodniu firma Apple udostępniła deweloperom czwartą betę systemu iOS 15.5 – uaktualnienie, które będzie zawierać tylko niewielkie zmiany i funkcje, a także poprawki wydajności i bezpieczeństwa.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top