ios16 1

iOS 16.0.2 już w przyszłym tygodniu?

Wygląda na to, że już w przyszłym tygodniu Apple udostępni kolejną wersję najnowszego systemu dla iPhone, a mianowicie iOS 16.0.2. Co się zmieni?

Jak zapewne pamiętacie wczoraj informowaliśmy Was o tym, że aparat w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max drży w takich aplikacjach jak TikTok, Snapchat czy Instagram. To właśnie m.in. ten błąd zostanie rozwiązany w nowej aplikacji.

iOS 16.0.2 już w przyszłym tygodniu? ciekawostki   Wygląda na to, że już w przyszłym tygodniu Apple udostępni kolejną wersję najnowszego systemu dla iPhone, a mianowicie iOS 16.0.2. Co się zmieni? ios16 2 650x350

Apple oficjalnie potwierdziło, że wie o obecności błędu, który można naprawić programowo. Naprawa smartfona nie jest wymagana. Więcej na temat tego nietypowego błędu możecie przeczytać tutaj – Moduł aparatu iPhone 14 Pro trzęsie się na TikTok i innych apkach [wideo].

Aktualizacja, która naprawi aparat, zostanie wydana w przyszłym tygodniu. Jest to oficjalna informacja. System najprawdopodobniej otrzyma oznaczenie iOS 16.0.2. Gdy tylko aktualizacja się pojawi od razu damy Wam znać.

Przy okazji zachęcamy Was do wpisu w którym opisywaliśmy szczegółowo jak wprowadzić iPhone w tryb DFU i Recovery. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj – iPhone 14 | 14 Pro – tryb DFU, ponowne uruchomienie, Recovery.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top