wallet

iOS 16.1 pozwoli na usunięcie aplikacji Wallet?

iOS 16.1, który zostanie zapewne wydany już niebawem może pozwolić na usunięcie aplikacji Wallet. Zostało to znalezione w kodzie iPadOS 16.1.

Jak wiecie gigant z Cupertino udostępnił wczoraj wieczorem zarówno iOS 16 beta 7, jak i iPadOS 16.1 beta 1. W tym wpisie skupimy się na tym drugim systemie.

Jak zawsze, zespół 9to5mac przeanalizował kod i pierwszej bety iPadOS 16.1 i odkrył to, co wydaje się być dużą rewolucją w płatnościach zbliżeniowych Apple. Do tej pory płatności za pomocą iPhone’a pozostawały związane wyłącznie z Apple Pay, ale wygląda na to, że wkrótce się to zmieni.

iOS 16.1 pozwoli na usunięcie aplikacji Wallet? ciekawostki ipados 16.1, iOS 16.1  iOS 16.1, który zostanie zapewne wydany już niebawem może pozwolić na usunięcie aplikacji Wallet. Zostało to znalezione w kodzie iPadOS 16.1. ApplePay 2

Od pewnego czasu pod czujnym okiem władz antymonopolowych jest Apple Pay, które miałoby ograniczyć konkurencję dla systemów płatności zbliżeniowych w iPhone’ach. Analiza kodu ujawnia możliwość usunięcia aplikacji Wallet, co tym samym nie pozwoli na wykorzystanie Apple Pay do płatności. Nowość może zrewolucjonizować płatności iPhone’m. Czy tak się jednak stanie? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy zapewne po wydaniu iOS 16.1.

A czy bylibyście skłonni skorzystać z innej usługi niż Apple Pay?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top