ios16.2 5

iOS 16.2 beta 4 zmienia sposób wyświetlania powiadomień

iOS 16.2 beta 4, czyli system wydany kilka dni temu wprowadza małą, ale ważną zmianę w sposobie działania Centrum Powiadomień. Jaką?

W najnowszej becie starsze powiadomienia są teraz domyślnie wyświetlane bez konieczności przewijania w górę.

W wersjach przed iOS 16.2 beta 4, system nie wyświetlał automatycznie starszych powiadomień w Centrum Powiadomień, jak to miało miejsce w iOS 15, a zamiast tego muszą użytkownik musiał ręcznie przewijać w górę z centrum, aby je przeczytać

iOS 16.2 beta 4 zmienia sposób wyświetlania powiadomień ciekawostki ios 16.2 beta 4 co nowego, iOS 16.2 beta 4  iOS 16.2 beta 4, czyli system wydany kilka dni temu wprowadza małą, ale ważną zmianę w sposobie działania Centrum Powiadomień. Jaką? iOS16 2.

Innymi słowy, jeśli otrzymamy nowe powiadomienie, a użytkownik odblokuje, a następnie zablokuje swojego iPhone’a bez interakcji z urządzeniem, iOS traktuje je jako stare powiadomienie i “ukrywa” w Centrum Powiadomień, co zostało bardzo skrytykowane przez kilku użytkowników, ponieważ często ryzykują oni przegapienie ważnych powiadomień.

Należy jednak pamiętać, że nawet w iOS 16.2 beta 4 ekran blokady nadal ukrywa starsze powiadomienia, chyba że użytkownik przewinie je do góry ze środka ekranu. Zmiana w domyślnym wyświetlaniu starszych powiadomień dotyczy tylko Centrum Powiadomień, które można zobaczyć przesuwając palcem w dół od góry ekranu, gdy iPhone został odblokowany.

Jest to więc drobna zmiana, ale absolutnie konieczna, by nie przegapić ważnych powiadomień, gdy nie są one widoczne przy pierwszym odblokowaniu urządzenia. Finalna wersja spodziewana jest pod koniec grudnia.

Więcej na temat czwartej już bety znajdziecie na poniższym nagraniu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top