iOS 16 ułatwia zarządzanie wersjami beta oprogramowania HomePod ciekawostki iOS 16, homepod os 16, HomePod  W systemie iOS 16 beta 2 dodano nowe menu do zarządzania oprogramowaniem HomePod beta w aplikacji Dom. HomePod

iOS 16 ułatwia zarządzanie wersjami beta oprogramowania HomePod

W systemie iOS 16 beta 2 dodano nowe menu do zarządzania oprogramowaniem HomePod beta w aplikacji Dom.

Nowe menu jest domyślnie ukryte i pojawia się tylko wtedy, gdy użytkownik zainstaluje profil beta głośnika HomePod. W ten sposób użytkownicy mogą łatwo wybrać, który HomePod ma otrzymać aktualizacje oprogramowania w wersji beta. Wcześniej profil beta musiał być ustawiony dla każdego głośnika w domu.

iOS 16 ułatwia zarządzanie wersjami beta oprogramowania HomePod ciekawostki iOS 16, homepod os 16, HomePod  W systemie iOS 16 beta 2 dodano nowe menu do zarządzania oprogramowaniem HomePod beta w aplikacji Dom. homepod beta

Aby wybrać, które urządzenia HomePods otrzymają oprogramowanie w wersji beta, wystarczy włączyć przełącznik dla każdego głośnika. Od tego momentu głośnik HomePod będzie otrzymywał aktualizacje beta udostępniane przez firmę Apple. Wyłączenie przełącznika spowoduje, że dany głośnik nie będzie już otrzymywał bety.

Przypomnijmy, że Apple zacznie rozsyłać oprogramowanie HomePod w wersji beta od przyszłego miesiąca, ponieważ do tej pory jedynym sposobem na otrzymanie bety było otrzymanie zaproszenia w ramach programu AppleSeed.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry