ios17.1 bateria

iOS 17.1 nie rozwiąże najbardziej irytującego problemu iPhone tej jesieni

Aktualizacja oprogramowania iOS 17.1, która ma być udostępniona w nadchodzącym tygodniu, nie przynosi oczekiwanej poprawy istniejącego problemu z nieplanowanymi restartami iPhone w nocy.

Na forach dyskusyjnych, takich jak forum MacRumors, użytkownicy systemów iOS 17.0.3 i iOS 17.1 zgłaszają kontynuowanie tego samego problemu.

Zgodnie z doniesieniami, anomalia dotyka różne modele iPhone’a, choć szczególną uwagę zwracają użytkownicy iPhone’a 15. W rezultacie tego błędu, alarmy są dezaktywowane, powiadomienia wyciszone, co utrudnia korzystanie z urządzenia w godzinach nocnych i może powodować znaczące komplikacje, takie jak spóźnienie do pracy czy przegapienie ważnych terminów.

iOS 17.1 nie rozwiąże najbardziej irytującego problemu iPhone tej jesieni ciekawostki reset iPhone w nocy, iOS 17.1, aktualizacja oprogramowania  Aktualizacja oprogramowania iOS 17.1, która ma być udostępniona w nadchodzącym tygodniu, nie przynosi oczekiwanej poprawy istniejącego problemu z nieplanowanymi restartami iPhone w nocy. budzik

Jeżeli zauważysz, że Twój iPhone rano prosi o wprowadzenie kodu dostępu czy też jeśli zorientujesz się, że alarm nie zadziałał zgodnie z planem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że doświadczasz opisywanego błędu. W niektórych przypadkach, urządzenie jedynie się restartuje, w innych jednak wyłącza się na kilka godzin. Możliwe jest zdiagnozowanie tego problemu poprzez przejrzenie danych naładowania baterii w ustawieniach urządzenia. Jeżeli zauważysz przerwy w wykresie naładowania, jest to jednoznaczny sygnał, że iPhone był wyłączony przez pewien okres czasu.

Do tej pory Apple nie wydało oficjalnego oświadczenia na temat tego problemu, ani nie sugerowało możliwego terminu jego naprawy. To wywołuje frustrację wśród użytkowników, którzy z niepokojem oczekują na rozwiązanie tej uciążliwej kwestii. Może to również wpłynąć na reputację firmy, jeżeli problem nie zostanie szybko rozwiązany.

Warto dodać, że podobne problemy z aktualizacjami systemów operacyjnych nie są rzadkością w świecie technologii. Zdarza się, że nowe wersje oprogramowania, choć wprowadzają różne ulepszenia i nowości, mogą również nieświadomie generować nowe błędy i problemy. W takich sytuacjach, szybka reakcja producenta i udostępnienie poprawek jest kluczowe dla utrzymania zaufania użytkowników.

W międzyczasie, zaleca się monitorowanie wszelkich dostępnych komunikatów od Apple oraz śledzenie aktualizacji na forach internetowych, gdzie użytkownicy często dzielą się tymczasowymi rozwiązaniami problemów. Można również rozważyć skorzystanie z niezawodnych aplikacji zewnętrznych do zarządzania alarmami czy powiadomieniami, jako alternatywy dla systemowych rozwiązań, choć nie jest to idealne wyjście z sytuacji.

Jak zatem widzicie, aktualizacja iOS 17.1 nie przynosi rozwiązania problemu z nieplanowanymi restartami iPhone’ów w nocy. Użytkownicy różnych modeli urządzeń zgłaszają kontynuowanie tego błędu, który utrudnia korzystanie z urządzenia poza godzinami dziennymi. Na chwilę obecną, nie ma oficjalnego stanowiska od Apple ani terminu naprawy.

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 156

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top