ios17.2 3

iOS 17.2 beta 3 i iPadOS 17.2 beta 3 dostępne do pobrania

Dobra wiadomość dla użytkowników iPhone’ów i iPadów! Apple właśnie wypuściło właśnie nowe systemu: iOS 17.2 beta 3 i iPadOS 17.2 beta 3.

Te wersje są dostępne dla deweloperów, więc ci, którzy biorą udział w programie beta testów, mogą je teraz mogą zainstalować je na swoich urządzeniach.

Co nowego nowego w iOS 17.2?

iOS 17.2 beta 3 i iPadOS 17.2 beta 3 dostępne do pobrania ciekawostki iOS 17.2 beta 3, co nowego w iOS 17.2 beta 3  Dobra wiadomość dla użytkowników iPhone'ów i iPadów! Apple właśnie wypuściło właśnie nowe systemu: iOS 17.2 beta 3 i iPadOS 17.2 beta 3. iOS17.2 2

Główną nowością jest wprowadzenie aplikacji o nazwie “Dziennik“. To swojego rodzaju wirtualny pamiętnik, w którym możesz przechowywać i dzielić się swoimi ważnymi wspomnieniami i wydarzeniami. To świetne narzędzie do archiwizowania swojego życia i dzielenia się nim z innymi.

Jeśli jesteś fanem muzyki, to w najnowszej wersji systemu w aplikacji Apple Music także dostało kilka nowych funkcji. Teraz możesz tworzyć playlisty razem z innymi użytkownikami, co oznacza, że możecie wspólnie dodawać utwory i układać listy odtwarzania. Poza tym pojawiła się też playlista “Ulubione”, która dostosowuje się do twoich preferencji muzycznych.

Użytkownicy iPhone 15 Pro dostali nową konfigurację przycisku akcji, która umożliwia szybkie uruchamianie funkcji “Tłumacz”. Działa to tak, że możesz szybko przetłumaczyć tekst między dwoma językami za pomocą mowy. To świetne ułatwienie w komunikacji międzykulturowej.

Jeśli chodzi o pogodę, to iOS 17.2 wprowadza nowe widżety do aplikacji Pogoda. Teraz możesz szybko sprawdzić aktualne warunki pogodowe, np. szansę na opady czy prędkość wiatru, bez wchodzenia w samą aplikację.

A jeśli zależy ci na bezpieczeństwie komunikacji, to iMessage ma teraz opcję weryfikacji klucza kontaktowego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że rozmawiasz tylko z uprawnionymi osobami.

To tylko kilka z nowości. Jeśli jesteś deweloperem, możesz zarejestrować się w programie beta i wypróbować te funkcje już teraz. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aktualizację w ustawieniach swojego urządzenia. To doskonała okazja, żeby poznać nowości, zanim zostaną oficjalnie wydane!

A czy ty korzystasz z nowej bety na swoim iPhone? Czy jednak wolisz poczekać do finalnego i oficjalnego wydania systemów? Daj koniecznie znać w komentarzach lub na naszym profilu na X!

Na koniec trzeba dodać, że dziś wydane zostały także trzecie bety watchOS 10.2, tvOS 17.2 oraz macOS Sonoma 14.2.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 178

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top