ios17.4 1

iOS 17.4 beta 4 – przegląd zmian i nowości

iOS 17.4 beta 4 jest już z nami od wczoraj, więc przyszedł czas. na przegląd wszystkich zmian i nowości jakie pojawiły się w nowym systemie.

Wczoraj oprócz nowej wersji iOS , Apple także zaktualizowało pozostałe systemy operacyjne, takie jak VisionOS, iPadOS, watchOS, tvOS oraz macOS. Zgodnie z oczekiwaniami, nowa aktualizacja systemu iOS, która zajmuje około 571,1 MB na urządzeniu iPhone 15 Pro Max, wprowadza szereg zmian i usprawnień. Jedną z kluczowych nowości jest zmodyfikowany sposób prezentacji stanu baterii, który teraz zamiast procentowej wartości zdrowia baterii, pokazuje jeden z trzech statusów: normalny, serwisowy lub nieznany. Dodatkowo, użytkownicy mogą teraz sprawdzić maksymalną pojemność baterii oraz liczbę cykli ładowania bezpośrednio w ustawieniach baterii.

Zmiana ta jest znacząca, gdyż dotychczasowe wyświetlanie procentowego stanu zdrowia baterii było dla wielu użytkowników niejasne. Apple wprowadziło również informacje o dacie produkcji baterii oraz pierwszego użycia, co jest nowością w zarządzaniu baterią w iOS.

Niestety, na chwilę obecną, te ulepszenia dostępne są tylko dla nowszych modeli iPhone’ów, co może rozczarować posiadaczy starszych urządzeń.

Oprócz zmian w zarządzaniu baterią, iOS 17.4 beta 4 wprowadza także nowości w Apple Music. Użytkownicy mogą teraz korzystać z funkcji replay i share, aby dzielić się swoją ulubioną muzyką z miesiąca, choć wymaga to odwiedzenia zewnętrznej strony internetowej. Ponadto, Apple testuje możliwość importowania bibliotek z innych serwisów muzycznych, co może być atrakcyjną funkcją dla osób przechodzących na Apple Music z innych platform.

Kolejną istotną nowością jest wprowadzenie nowego widoku dla Apple CarPlay w wybranych modelach pojazdów, takich jak Porsche i Aston Martin. Ta zmiana pozwala na lepszą integrację map Apple z systemami pokładowymi pojazdów, oferując kierowcom więcej opcji nawigacyjnych. To rozwiązanie może zwiększyć atrakcyjność Apple CarPlay dla użytkowników poszukujących zaawansowanych funkcji integracji smartfonu z samochodem.

iOS 17.4 beta 4 - przegląd zmian i nowości ciekawostki system iOS 17.4 beta 4, lista zmian i nowości w iOS 17.4 beta 4, iOS 17.4 beta 4, co nowego w iOS 17.4 beta 4  iOS 17.4 beta 4 jest już z nami od wczoraj, więc przyszedł czas. na przegląd wszystkich zmian i nowości jakie pojawiły się w nowym systemie. prywatnosc1

iOS 17.4 beta 4 adresuje również kwestie związane z prywatnością i bezpieczeństwem. W ustawieniach prywatności pojawiła się nowa opcja dotycząca Apple Pay, pozwalająca użytkownikom na decydowanie o tym, jakie dane są udostępniane w celu ulepszania tej usługi. Jest to krok w kierunku większej transparentności i kontroli użytkownika nad jego danymi.

Więcej na temat nowego systemu dowiecie się z poniższego wideo.

Jak zatem widzicie, czwarta beta iOS 17.4 wprowadza szereg zmian i ulepszeń, które mają na celu poprawę doświadczeń użytkowników związanych z zarządzaniem baterią, muzyką, integracją z pojazdami oraz prywatnością. Chociaż nie wszystkie nowości są dostępne dla posiadaczy starszych modeli iPhone’ów, to kierunek, w jakim podąża Apple, wskazuje na dążenie do oferowania bardziej spersonalizowanych i zaawansowanych funkcji w swoich systemach operacyjnych. Z niecierpliwością oczekujemy na dalsze aktualizacje i to, jak wpłyną one na codzienne użytkowanie urządzeń z logo nadgryzionego jabłka.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 234

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top