iOS 8.2 jednak w marcu? polecane, ciekawostki zmiany iOS 8.2, premiera iOS 8.2, kiedy iOS 8.2, iPhone, iOS 8.2, Apple Watch, Apple  Wszystkie dotychczasowe plotki i doniesienia mówiły o tym, że finalna wersja iOS 8.2 pojawi się w kwietniu razem z Apple Watch. Okazuje się, że będzie inaczej. iOS81 1300x700

iOS 8.2 jednak w marcu?

Wszystkie dotychczasowe plotki i doniesienia mówiły o tym, że finalna wersja iOS 8.2 pojawi się w kwietniu razem z Apple Watch. Okazuje się, że będzie inaczej.

Finalna wersja iOS 8.2 zostanie udostępniona przez Apple w już marcu, taka informacja pojawiła się dzisiaj na BGR.com. Nie wiadomo dokładnie, czy nastąpi to na tydzień, czy miesiąc przed premierą Apple Watch, ponieważ nie jest znana nam jak do tej pory dokładna data premiery zegarka od Apple.

iOS 8.2 jednak w marcu? polecane, ciekawostki zmiany iOS 8.2, premiera iOS 8.2, kiedy iOS 8.2, iPhone, iOS 8.2, Apple Watch, Apple  Wszystkie dotychczasowe plotki i doniesienia mówiły o tym, że finalna wersja iOS 8.2 pojawi się w kwietniu razem z Apple Watch. Okazuje się, że będzie inaczej. IOS8

Portal BGR.com jest dość dokładny jeśli chodzi sprawy związane z premierami iOS, więc jest wielce prawdopodobne, że nowy iOS 8.2 zostanie udostępniony przez Apple już w przyszłym mięsiącu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry