Szybka zmiana jasności ekranu poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, Szybka zmiana jasności ekranu, Poradnik, jasność w iPhone, jak szybko zmienić jasność w iPhone, iPhone, iPad, Apple  Denerwuje Was to, że za każdym razem gdy chcecie zmienić jasność ekranu w Waszym iPhone to musicie wejść w Centrum Sterowania i przesunąć suwak w prawo lub w lewo? Dziś opiszę Wam jak można to zrobić w troszkę inny sposób. Cent1 1300x700

Szybka zmiana jasności ekranu

Denerwuje Was to, że za każdym razem gdy chcecie zmienić jasność ekranu w Waszym iPhone to musicie wejść w Centrum Sterowania i przesunąć suwak w prawo lub w lewo? Dziś opiszę Wam jak można to zrobić w troszkę inny sposób.

Poniżej opiszę Wam sposób, który pozwoli Wam w szybki sposób ściemnić i rozjaśnić ekran Waszego iPhone. Sposób ten nie wymaga Jailbreak. Aby to zrobić musicie wykonać następujące czynności:

  • Wejdź w Ustawienia – Ogólne – Dostępność – i włącz Zoom.
  • Kliknij trzykrotnie trzema palcami na ekranie iPhone.
  • W Menu, które pojawi się na ekranie wybierz opcję ?Zoom pełnego ekranu?.
  • Przesuń suwak całkowicie w lewą stronę tak aby był widoczny pełen ekran bez zoom.
  • Kliknij na ?Wybierz filtr? i zaznacz opcję ?Słabe światło?.
  • Zamknij menu poprzez kliknięcie palcem w dowolnym miejscu poza menu
  • Przejdź do Ustawienia – Ogólne – Dostępność – Skrót funkcji dostępności i zaznacz tam opcję ?Zoom?.

Od teraz gdy będziecie chcieli przyciemnić ekran wystarczy wcisnąć trzy razy przycisk Home i gotowe. Rozjaśnienie ekranu odbywa się poprzez wyłączenie opcji ?Zoom?, czyli poprzez kolejne trzykrotne przyciśniecie przycisku Home.

Poniżej dołączam jeszcze krótki film na którym jest dokładnie pokazane jak działa opisany przeze mnie powyżej sposób.

Szybka zmiana jasności ekranu poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, Szybka zmiana jasności ekranu, Poradnik, jasność w iPhone, jak szybko zmienić jasność w iPhone, iPhone, iPad, Apple  Denerwuje Was to, że za każdym razem gdy chcecie zmienić jasność ekranu w Waszym iPhone to musicie wejść w Centrum Sterowania i przesunąć suwak w prawo lub w lewo? Dziś opiszę Wam jak można to zrobić w troszkę inny sposób. MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry